Ultrason da haftası 1 hafta geriden geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Ultrason da haftası 1 hafta geriden geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 800 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ultrason da haftası 1 hafta geriden geliyor
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Kese ultrasonda 5 hafta 4 günlük
Normalde 6+5 günlük neden farklı çıkıyor kızlar ?

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kese ultrasonda 5 hafta 4 günlük
Normalde 6+5 günlük neden farklı çıkıyor kızlar ?
Canım ondan sorun olmaz benimde 16 idi geçen hafta ama doktor 17 hafta ile uyumlu ilerden yada bir hafta geriden gelmesinde sorun olmaz ilerleyen zamanlarda düzelir geç döllenmede olmuş olabilir canım korkma yani 😉🙂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benim 13 +5 ama devlet diyor 12 haftalık özel hastane diyor 13+5 bende bilmiyorum kaç haftalık

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben hem özele hem devlete gidiyorum bir ara 9 haftalık gebeligim de devlet hastanesi 5 haftalık dedi çıldırttı beni

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben hem özele hem devlete gidiyorum bir ara 9 haftalık gebeligim de devlet hastanesi 5 haftalık dedi çıldırttı beni
Hastaneni değiştir canım benim çocuğa hasta dediler ben kaç hastane değiştirdim baktın o iyi demiyo başka bir doktor yada hastaneye gitmeni tavsiye ederim

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Canım ondan sorun olmaz benimde 16 idi geçen hafta ama doktor 17 hafta ile uyumlu ilerden yada bir hafta geriden gelmesinde sorun olmaz ilerleyen zamanlarda düzelir geç döllenmede olmuş olabilir canım korkma yani 😉🙂
Beni çok korkuttu ama bugün kese gorunmeseydi eğer iyi şeyler duymaya bilirdin dedi çok korktum kese göründü hayırlı olsun dedi

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Beni çok korkuttu ama bugün kese gorunmeseydi eğer iyi şeyler duymaya bilirdin dedi çok korktum kese göründü hayırlı olsun dedi
Sen bence hastane değiştir canım ya doktor iyi değil ya cihazı 😄 sürekli oraya gidersen senin morali bozacaklar belli

Tüm sayfalar yüklendi.