Ultrason farkı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ultrason farkı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason farkı
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
Selam arkadaşlar. Demin ultrasona gitdim şu uygulamada 28+5 haftalık gösterirken ultrasonda haftasını 26+5-27 +0 olarak dedi. Anlamadım hangisinin dogru dediyini. Bide 27 haftaya göre kilosunu 1005 qr dedi sizce küçükmü?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar. Demin ultrasona gitdim şu uygulamada 28+5 haftalık gösterirken ultrasonda haftasını 26+5-27 +0 olarak dedi. Anlamadım hangisinin dogru dediyini. Bide 27 haftaya göre kilosunu 1005 qr dedi sizce küçükmü?
Canım drlar 1 2 hafta önde veya geride olmasını sorun olarak görmüyor merak etme sonra haftasını yakalıyor o normal bi durum yani endişe etme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu da 28 haftaya uygun

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Tam tersi büyük bence güzel gelişmiş ondan önde gidiyor her yerde âdet günü ne göre hesaplama yapılır Iyi yani bazen geri bazende ileri olabiliyor bu

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorlar 1 2 haftayı sorun etmiyo adet gününe göre hesaplama yapılıyor kilosu da iyi maşallah

Canım doktorlar 1 2 haftayı sorun etmiyo adet gününe göre hesaplama yapılıyor kilosu da iyi maşallah
Öylemi yani merak etdim

Canım drlar 1 2 hafta önde veya geride olmasını sorun olarak görmüyor merak etme sonra haftasını yakalıyor o normal bi durum yani endişe etme

Yokya ben kendim için söyledim. Bende seviniyorum 30 haftama geçiyorum diye. Henüz 27 miş .
Senin bebeyin kaç kiloydu bu haftada? Ben 2 sini dogurdum ama hiç öyle şeylerden anlamıyordum😂

Yokya ben kendim için söyledim. Bende seviniyorum 30 haftama geçiyorum diye. Henüz 27 miş .
Senin bebeyin kaç kiloydu bu haftada? Ben 2 sini dogurdum ama hiç öyle şeylerden anlamıyordum😂
Tam tersi büyük bence güzel gelişmiş ondan önde gidiyor her yerde âdet günü ne göre hesaplama yapılır Iyi yani bazen geri bazende ileri olabiliyor bu
Büyükmü? 7 aylık 1 kilo büyükmü? Hmmm. Ama karnım o kadarda büyük deyil.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar