ultrason resminden cinsiyet belli olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgba tarafından oluşturulan ultrason resminden cinsiyet belli olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,098 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ultrason resminden cinsiyet belli olur mu
Konbuyu başlatan Tgba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Tgba

Guest
rank
Hanimlar ben 9 haftalikken özel hastaneye gittim bazi sorunlar yuzunden dr ultrason remside verdi bebek okadar belliki herkes cok sasirdi. Bacaklar kollar hatta ayak parmaklar hafiften belirmeye baslamis birkac kiside erkektir ondan bukadar belli diye yorum yapti sizde alakasi varmi yoksa ultrason kalitesiylemi alakali

Tgba

Guest
rank
9 haftalik cok küçük belli olmaz ki heleki ultrason resminden nasil anlamış diyenler
Bende hic anlamadim kollar bacaklar belliydi erkek cocuk cabuk belli oluyor diye yorumladilar iste benimde 2 oglum var o kadar cok kiz kardes istiyorlarki icim bir tuhaf benim de dua edin rabbim saglikli bir kiz evlat nasip etsin bizede 😳
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok karmasik duygular icine girdim bende hamilelikten dolayi heralde ama 2 oglumda okadar cok kiz kardes istiyorlarki surekli bu muhabbet donuyor evin icinde cinsiyetini ogrenmek icin gun bile sayiyorlar hevesleri kirilmaz insallah dua edin lutfen

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızımda 9 haftalık kız dediler anca doktor anlar yada buna benziyor der daha şimdi kimse anlamaz rabbim gönlüne göre versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar