ultrasonda bebegim 1 hafta geride normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan ultrasonda bebegim 1 hafta geride normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,966 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ultrasonda bebegim 1 hafta geride normal mi
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de 1 hafta geri dedi.Ben önce anlamadim geri olarak aklima Allah korusun farkli şeyler geldi.Sonra boy kilo acısından söylediğini anlattı.Bu bir sorun değil ki bazıları 4 kilo doğuruyor bazıları 2200 yani biraz da anne babaya genlere bağlı bi durum ben minyonum eşimde öyle diger 2 kızımda.ilk cocugumda takmıştım endokrin kadar götürdük Allaha şükür herhangi bir sorun çıkmadı sadece yaşıtlarına göre minyon bir çocuk spora gidiyor zekası yerinde Allah a şükür bunlar dert değil Allahim evlatlarimizin kalbine merhmaet versin.Biz bugün bunlari dert ederken millet nelerle uğraşıyor. Üzülmeyin inşallah Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.Azadan noksansız hayirli evlat olsunlar bizde Rabbimin emanetine layık anne baba olalım

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
O senin yediyinden asli deyil ki canim ne kadarda cok yesen o oyle hic merak etme duzelir inwallah
Yok canım bı an korktum kötü birşey diye de ama herkes öyle olur dedi 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki de 1 hafta geri dedi.Ben önce anlamadim geri olarak aklima Allah korusun farkli şeyler geldi.Sonra boy kilo acısından söylediğini anlattı.Bu bir sorun değil ki bazıları 4 kilo doğuruyor bazıları 2200 yani biraz da anne babaya genlere bağlı bi durum ben minyonum eşimde öyle diger 2 kızımda.ilk cocugumda takmıştım endokrin kadar götürdük Allaha şükür herhangi bir sorun çıkmadı sadece yaşıtlarına göre minyon bir çocuk spora gidiyor zekası yerinde Allah a şükür bunlar dert değil Allahim evlatlarimizin kalbine merhmaet versin.Biz bugün bunlari dert ederken millet nelerle uğraşıyor. Üzülmeyin inşallah Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.Azadan noksansız hayirli evlat olsunlar bizde Rabbimin emanetine layık anne baba olalım
Amin inşallah

Amin inşallah
Özelde tam haftasında bebeğim , şehir hastanesinde bazeb iki hafta geri ,bazen 1 hafta geri ,hiç takmiyorum önemli olan sağlıkla gelmesi kucuk buyuk cok önemli değil lutfen boyle seyleri sizde sıkıntı yapmayın okadar buyuk dertler var
Çok doğru canım Allah'ım büyük dertler vermesin

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 1 hafta geride çıktı ya morelim çok bozuldu
Canım normaldir bazen ileride derler bazen geriden derler Benim iki kızım da ilk aylarimda önden gidiyor diyorlardı sonradan da geriden geliyor derler di çok şükür ikiside gayet sağlıklı baklm bu nasıl olacak bu şimdiye kadar ileri dediler bklm son zamanlarda ne diyecekler yarın da kontrolüm var

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım normaldir bazen ileride derler bazen geriden derler Benim iki kızım da ilk aylarimda önden gidiyor diyorlardı sonradan da geriden geliyor derler di çok şükür ikiside gayet sağlıklı baklm bu nasıl olacak bu şimdiye kadar ileri dediler bklm son zamanlarda ne diyecekler yarın da kontrolüm var
Normal de haftası na uyumlu gidiyor du da 2 aydır 3 gün geride yada 1 hafta

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bı an korktum kötü birşey diye de ama herkes öyle olur dedi 🥰

Amin inşallah

Amin inşallah

Çok doğru canım Allah'ım büyük dertler vermesin
Ohh wukur bebeyim saglikla gelsin dunyaya inwallahh❤😘🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.