ultrasonda bebegim 1 hafta geride normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan ultrasonda bebegim 1 hafta geride normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,968 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ultrasonda bebegim 1 hafta geride normal mi
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzucccuuuummmm asla bozma moralini bakiyimmmm bana da kizimda son aylarda 2 hafta geriden geliyor demislerdi masallah kilosu boyu herseyi saglikliydi makineler bazen yanlis ölçüm yapiyor ondan kaynaklanıyor uzme kendini❤
Doktar bian söyleyin ce şaşırdım canım ya 32 haftalık beklerken 31 çıkınca bebek iyi beslenmiyormu diye düşündüm . Benim doktor çok konuşmaz öyle herşeyi söylemez

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende ozamanlar sen gibi dusunmustum kuzum iyi de yiyorum yaramiyormu acaba bebege diye ama 3365 gr dogdu prensesim merak etme annesi hersey yolunda🥰
Doktar bian söyleyin ce şaşırdım canım ya 32 haftalık beklerken 31 çıkınca bebek iyi beslenmiyormu diye düşündüm . Benim doktor çok konuşmaz öyle herşeyi söylemez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki deee🙄🙄🤦‍♀️
Cildiriyorum bazen sozu zorla aliyoruz ya onlardannn benimde doktorum bazen oyle bide tez tez konuwuyor anlayamiyorum 😏😒

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 1 hafta geride çıktı ya morelim çok bozuld
Canım benim sakın moralini bozma gebe okulunda bir bayan sordu doktora onunda aynı şeyi söylemiş doktoru 1 hafta geri yada ileri olmasinda bir sakınca yok ultrason yaniltabilir dedi Ayrıca doğru olsa bile bebekte bir sıkıntı olmaz dedi genelde son adet tarihinine yakın yada yumurtlama zamanının yanlış hesaplama sonucu olur dedi sonuç olarak problem olacak birsey yok dedi içini ferah tut😉

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cildiriyorum bazen sozu zorla aliyoruz ya onlardannn benimde doktorum bazen oyle bide tez tez konuwuyor anlayamiyorum 😏😒
Benimki ben sormazsam söylemiyor sinir oluyorum özele gidiyorum adı🤔🤔

Bozma moralini canım.ultrasonda bir iki hafta ileri geri oynuyor.Sağlıklımı sen oraya bak kuzum🤗
Sağlık li dedi canım Allah'a emanet valla benimki doktar hiç güven vermiyor baştan belli ☺️☺️

Bozma moralini canım.ultrasonda bir iki hafta ileri geri oynuyor.Sağlıklımı sen oraya bak kuzum🤗
Sağlık li dedi canım Allah'a emanet valla benimki doktar hiç güven vermiyor baştan belli ☺️☺️
Canım benim sakın moralini bozma gebe okulunda bir bayan sordu doktora onunda aynı şeyi söylemiş doktoru 1 hafta geri yada ileri olmasinda bir sakınca yok ultrason yaniltabilir dedi Ayrıca doğru olsa bile bebekte bir sıkıntı olmaz dedi genelde son adet tarihinine yakın yada yumurtlama zamanının yanlış hesaplama sonucu olur dedi sonuç olarak problem olacak birsey yok dedi içini ferah tut😉
Sadece geçen ay gittiğim de ,3 gün geride idi bugün de gittim 1 hafta geride deyince aklıma kötü şeyler geldi inşallah 3 hafta SONRA gidicem daha da geride olmaz

Sadece geçen ay gittiğim de ,3 gün geride idi bugün de gittim 1 hafta geride deyince aklıma kötü şeyler geldi inşallah 3 hafta SONRA gidicem daha da geride olmaz
Yok cnm korkma bnm oglumda oyleydı ama saglıklı sukur 3.500kılo dogdu 4yasında suan gec dollenmeydı bnmkı ama
İçimi rahat lattiniz kızlar çok teşekkür ederim ikiz doğurdum hiç bunları düşünmedim ☺️ bunda takıntılı hale geldim aradan 8, yıl geçince ilk kez hamile kalmışım gibi

Son düzenleme:

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende ozele gidiyorum
Benimki ben sormazsam söylemiyor sinir oluyorum özele gidiyorum adı🤔🤔

İçimi rahat lattiniz kızlar çok teşekkür ederim ikiz doğurdum hiç bunları düşünmedim ☺️ bunda takıntılı hale geldim aradan 8, yıl geçince ilk kez hamile kalmışım gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar