Ultrasonda ne zaman görülür bebek

• Konbuyu başlatan Büşbüş🌺
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşbüş🌺 tarafından oluşturulan Ultrasonda ne zaman görülür bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrasonda ne zaman görülür bebek
Konbuyu başlatan Büşbüş🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kumru
B

Büşbüş🌺

Guest
Kızlar merhaba dün doktora gittim beta hcg değerim 118 çıktı. Doktor ultrasonda görülemeyeceğini bu değerin yaklaşık 4000 civarı olduğunda görebileceğini söyledi. Sizce ortalama kaç gün sonra görebiliriz çok heyecanlıyız

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kızlar merhaba dün doktora gittim beta hcg değerim 118 çıktı. Doktor ultrasonda görülemeyeceğini bu değerin yaklaşık 4000 civarı olduğunda görebileceğini söyledi. Sizce ortalama kaç gün sonra görebiliriz çok heyecanlıyız
Son adet tarihine göre kaç haftalıksın cnm

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 haftalikken ogrendim hamile oldugumu 6 haftalıkken ilk kontrolume gittim o zaman gordum canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar