Ultroson

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Ultroson başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,641 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultroson
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatmai

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
26 haftalık olmamıza rağmen hala cinsiyetimizi bilmiyoruz teyzeleri göstermiyor bu sipa ☺ aranızda yaşayan var mi bunu
Ben 6 doktor gezdim devletler erkek özeller kız dedi en son 22 de ayrıntılı da kız olduğu tasdiklendi şu an 31.hafta halen tereddütlerim var ayrıntılı ultrasona girdiniz mi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 doktor gezdim devletler erkek özeller kız dedi en son 22 de ayrıntılı da kız olduğu tasdiklendi şu an 31.hafta halen tereddütlerim var ayrıntılı ultrasona girdiniz mi
Ayrıntılı da kız dediyse kesindir canım bende emin olamadım bir kız bir erkek diyince ayrıntılıya girecem orada emin olacağım inşallah

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben yaşamadım ama çok merak ediyosundur kesin benimki 13 haftada cinsiyeti gösterdi ondan sonra bi döndü arkasını yüzünü gören cennetlik ,yüZünü göremedik bir tüllü cnm
Ayın 5 inde randevum var cnn bakalim göstersin diye dua ediyorum 2 oğlum var esiminde bir kızı var o oğlan bekliyor ben kız bakalım ne nasip edicek rabbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıntılı da kız dediyse kesindir canım bende emin olamadım bir kız bir erkek diyince ayrıntılıya girecem orada emin olacağım inşallah
Girmedim cnm

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
26 haftalık olmamıza rağmen hala cinsiyetimizi bilmiyoruz teyzeleri göstermiyor bu sipa ☺ aranızda yaşayan var mi bunu
Bana hep erkek dediler ama herkes o belli olmaz doğuncaya kadar belki değişir deyip duruyo görümcemede hep kız demişler pembiş kıyafetler almış ama erkek olmuş 😄haftaya doktora gidince bidaha sorucam😌

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bana hep erkek dediler ama herkes o belli olmaz doğuncaya kadar belki değişir deyip duruyo görümcemede hep kız demişler pembiş kıyafetler almış ama erkek olmuş 😄haftaya doktora gidince bidaha sorucam😌
Sor cnm çünkü ben 2.oglu da yaşadım onu kız beklerken erkek doğdu bir kere erkek demişlerdi sadece ben çoğunlukla kız dediler diye ona göre hazırlık yapıp oğlumu aldım kucagima😇😆😅

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Yeni an bı durum mu gorumceniz bir de hiç mi görmemiş belirsizdir kesin dememisse olabilir çünkü

Sor cnm çünkü ben 2.oglu da yaşadım onu kız beklerken erkek doğdu bir kere erkek demişlerdi sadece ben çoğunlukla kız dediler diye ona göre hazırlık yapıp oğlumu aldım kucagima😇😆😅
Biz de de sizin durum vardı cekimdigimden sormuyorum bide ayrintilida net belli ediyo diye güveniyorum bakalım net dediler 20. Haftada bakalım bide kız için herşeyi aldım 🙊😂

Biz de de sizin durum vardı cekimdigimden sormuyorum bide ayrintilida net belli ediyo diye güveniyorum bakalım net dediler 20. Haftada bakalım bide kız için herşeyi aldım 🙊😂

Tüm sayfalar yüklendi.