Ultroson

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Ultroson başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,639 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultroson
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatmai

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Tam tersi çok hızlı geciyo sanki yada beni o korku heyecan aldığı için bana öyle geliyo 😂
Geçmiyor canım geçmiyor bide
Tam tersi çok hızlı geciyo sanki yada beni o korku heyecan aldığı için bana öyle geliyo 😂
geçmiyor canım geçmiyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum randevuları geç alabiliyoruz malum pandemi dönemi nasıl olacak bu işler hiç bilmiyorum stres basıyor beni ayın 5 .de randevum var bak ogün bile gelmiyor 😥😅😆

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Çantası için eksikleri aldım cnm kendime pijama takımı çamaşır filan hastaneye gidecek malzemeleri genelde
5li hastahane çıkışı ve 1 takım kıyafet. battaniye 2 tane biri penye biri kundak gibi kalın. Bez ıslak mendil, lohusa pedi, emzik, minik biberon, zıbın 2 tane. içinden giydirmek için ince uzun kollu oluyor ya ondan. Daha çantası yok almadım diye hazırlamadım yıkanmadı bide bunlar kendime daha pijama terlik çamaşır yelek, yazma alacam kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar