Sorum var Uslubum zorlarina gitmiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Uslubum zorlarina gitmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,773 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uslubum zorlarina gitmiş
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
@Kayra'nın Annesi 👼🏼 @Gamze Hümeyra ağzınıza sağlık kızlar gerçekten bazı arkadaşlar bu normallestiriyor çektiği acıyı burda anlayacağına şikayet etsin bende evlat aşçısı yasadim 2 kez hemde bana yazmış o zaman eşini niye burda anlatıyım onun acitigi poslarida biliyoruz ne kadar iğrenç ağzı bozuk bir kadin
Malesef vicdan merhamet kimsede kalmamış hulyacim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ne nasıl bir üslup ya herkes her postu açar sorar sonuçta burda sormak ve öğrenmek bildiğimiz birsey varsa paylaşmak için burdayım eğer post çok rahatsız edici birseyse zaten arkadaşlarım hallediyor evet evladın için kötü şeyler yasamissin keşke olmasaydı ama olmuş rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin doktorların suçu varsa şikayetini olursun burda ne kdar anne var hele ki @Hülya12 arkadasimiz o kdar aci dolu gunler yasada ki o küçücük yavruya hic görüp koklayamadan toprağa verdi sen dua et rabbim zorlu bir gebelikte olsa kucağına almayı nasip etmiş bunada şükür de kendimden örnek verim bnm de bebeğim çok küçük doğdu elimden aldılar hiç görmeden 15 gün yattı tekrar eve gelip 1 hafta anca gördüm tekrar kötü olup yoğun bakıma tekrar yattı ve yine uzun kaldı ve doktor hiç olumlu konuşmadı ama ben buraya girip güzelce sadece dua istedim rabbim burda ki annelerden razı olsun hepsi dualarında yer verdiler bende çok ayrı kaldım ama kaç senedir burdayım tek bir hakaret bir tek ağır kelimem yoktur evet bir kaç postunda ağır konsuuyrousn eğer posttan rahatsizsan verme cevap geç bir şikayetin varsa da söylersin şikayetine göre de halledilir ama neyse sen pek birseyden anlicagini düşünmüyorum ilkez bu şekilde birinede yazdım isterseniz şimdi linç etsinler ama sende bu cevaptan rahatsız oluyorsan (bok) yeeee bak bakalım bu şekilde bir msj cevap gelince okuyunca nasıl oluyormuş empati kurarsın @Hülya12 @Kayra'nın Annesi 👼🏼 @Gamze Hümeyra Valla son cümleden dolayı şimdiden özür dilerim sabah sabah okuyunca sinir oldum herkesten bu cümle için kusura bakmayın ama bazıları hakkediyor malasef

Malesef vicdan merhamet kimsede kalmamış hulyacim
Kesinlikle kendi kocasının yaptiklarinin unutmuş 🤣

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bu son açtığım konu şöyleki benim kullandığım bazı kelimeler zorlarina gitmiş yedirememisler bir kiz yasak ilişki yaşayıp hamile kalmaktan korkup gelip burda konu açmış bende öyle boklar yemeseydin gibi bir yorum attım tam hatırlamıyorum o sırada da ben yeni doğum yaptım dogurdugum gece aldılar oğlumu benden yoğun bakıma yatırdılar ki bununda tüm sorumlusu oradaki doktor ve hemşireler çocuğumun suyu erken geldi çocuğum ise suyum gelmeden önce emzikten çıkıp suyu yutmuş ben hissettim dedim pıt diye aşağı bişey düştü sonra sancilastim neyse beni doğuma almadılar suyum geldi tamamen beni doğuma almadılar suyum bitti doğum sancisindan geberiyorum yine doğuma almıyorlar olabilir diyip gidip kahve içiyorlar 50 defa çağırdım en az sonra çocugu doguruyorum içerde boguluyomus az kalsın onu ogreniyorum bana ciğer geliştirici iğne yapmadıkları için olduğunu öğreniyorum suyu yuttuğu için ciğerleri enfeksiyon kapabilirmis onu ogreniyorum bide plesentam on duvara yapışık olduğu için zaten böyle biseyin olmaması için sezerysn dediğini öğreniyorum doktorun sonuç olarak çocuğum kucağımda değil orda nasıl ne halde bilmiyorum doktora köpek dediğim için suclaniyorum yahu benimki acı değil mi ben anneyim cocugum orda o doktorlar ebelerin yaptığı yanlışlar yüzünden ne halde bilmiyorum çok kan kaybettim üç serum kan taktılar iki dil atlı hapı bir iğne vurdular ölümden döndüm çocuğum onlar yüzünden yoğun bakımda ben köpek dedim diye suçlu mu oldum ha olduysam köpek demem yada öyle boklar yemeseydin demem zorunuza gidiyorsa ben burda bu uygulamayı da silerim herkes kendi keyfine baksın benden rahatsız olanda bok yesin
Biraz konuşmalarına dikkat et ben 31 haftalık kızımı karnimda kalbi durdu ve doktorun hatasiydi ben kimseye burda hiç bı şekilde hakaret etmedim etmem madem açın var burda ne işin vardı diye sorarlar hiç bı bayanin ağzına yakmıyor böyle kelimeler o ….. sen ye bence cunki çok ihtiyacın var senin Senin varya bence beynin yok terbiyen yok bence sen tedavi ol cidden bak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüm sayfalar yüklendi.