Sorum var Üstüne görme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecrinbulut tarafından oluşturulan Üstüne görme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,372 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üstüne görme
Konbuyu başlatan ecrinbulut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar üstüne görme diye birşey varmış aranızda yaşıyan varmı benim bugün adet olmam lazımdı 1 damla gördüm ve kesildi
Ben normal adet gunumden 3 gun gec adet oldum tam hamilemiyim acaba derken hamilelik testi yaptim negatif cikti o arada hasta oldum rutin 5 gun regli oldum 5. Gun test yaptim pozitif ciktim ertesi gun doktora gittim 5 haftalik hamile gozukuyodum

ecrinbulut

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal adet gunumden 3 gun gec adet oldum tam hamilemiyim acaba derken hamilelik testi yaptim negatif cikti o arada hasta oldum rutin 5 gun regli oldum 5. Gun test yaptim pozitif ciktim ertesi gun doktora gittim 5 haftalik hamile gozukuyodum
Aaa şaşırtıcı nasıl adetliyken hamile olunuyormuş şu an kaç aylık hamilesiniz

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar üstüne görme diye birşey varmış aranızda yaşıyan varmı benim bugün adet olmam lazımdı 1 damla gördüm ve kesildi
Ben iki gebeligimin üstüne de üç gün normal adet gördüm hemde iki ay boyunca kuzum o zmnlar yaşımda kucukdu az gelmiş çok gelmiş bilmezdim hastane flan da pek gitmezdik bebis iki ayını geçerdi öyle ogrenirdik hep kuzum yani olabiliyor yerleşme kanaması da oluyor artk hersey normal oluyor kuzum hakkinda hayırlısı olsun inş tatlım❣️❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar