Sorum var Utanarak soruyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şazi-ye06 tarafından oluşturulan Utanarak soruyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,987 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Utanarak soruyorum
Konbuyu başlatan Şazi-ye06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüpleri baglatip hamile kalan mı 🙄 ay ne yapacağız ya peki doğru düzgün bir yöntem bulamadık bu kadınların çektiği nedir ya 😐
Bende duyunca ufak çaplı bir şok yaşadım 😂😂Allah bize yardım etsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Siz bu konuda neyi merak ediyor sunuz yani ben taktirmadim ama taktiran arkadaşlar var onun her 6 ayda bir sanırım veya da 1 yılda kontrol oluyor muhakkak yaptirmak lazım ama işte spiral de %100 korumuyor onda da hep risk var
Sağ ol canım benim ben de 3 ayda bir kontrole gidiyorum Aynen hiçbir şey %100 korumuyor ama hayırlısı inşallah

Şazi-ye06

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kendime bir yöntem bulamadım bu yüzden eşimi reddetmek zorunda kalıyorum bebeğim çok küçük
Evet maalesef mesela bu 3. Gebeliğim ve ortanca kızım daha 1 yaşında şuan hamileyim nasıl oldu bilemedik ama korunuyorduk yani olmuyor hiç bir türlü bize baya sürpriz oldu evet 3. Istiyorduk ama bu kadar erken değil o yüzden bende 3 den fazla düşünmediğim için doğumda tüpleri bağlanmayı çözüm buldum ama biri de yorum yapmış tüpleri baglatip hamile kalan tanıyorum diye yorumu okuyunca yıkıldım resmen 😂 ama yine de baglatcam sanırım yoksa olmuyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Valla ödüm kopuyor tekrar hamile kalırsam diye nasibi varsa geliyor sanırım halamdan biliyorum halam 2 . Evliliğini yapmadan önce tüplerini bağlattı 20 sene sonra 2. Eşinden ayrılıp bize geldi ve hamile olduğu ortaya çıktı şimdi kızı 7 yaşında kızıyla birlikte yaşıyor 🥰

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar tüpleri baglatmak yüzde yüz koruyor mu ? Yani her ilişki sırasında eşiniz normal içeri mi bosaliyor lütfen kusura bakmayın afeder siniz ama bebde baglatmayi düşünüyorum ve çok merak ediyorum bu evreden sonra işler nasıl yürüyor İnternette biraz araştırdım ama istediğim cevabı bulamadım hani her ilişkide içeri bosaldiginda bir şey olur mu risk var mı bununla birlikte başka bir yöntem ile de korunuyor musunuz yoksa bunu yaptirdgimda gerçekten kafam rahat edecek mi lütfen yaptiranlar aydinlatabilir mi :)
Kuzum ben spiral taktırip hamile kalaninida biliyorum hamile kalmak istemiyosan bence her ihtimale karşı eşin de önlemini alsın

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar tüpleri baglatmak yüzde yüz koruyor mu ? Yani her ilişki sırasında eşiniz normal içeri mi bosaliyor lütfen kusura bakmayın afeder siniz ama bebde baglatmayi düşünüyorum ve çok merak ediyorum bu evreden sonra işler nasıl yürüyor İnternette biraz araştırdım ama istediğim cevabı bulamadım hani her ilişkide içeri bosaldiginda bir şey olur mu risk var mı bununla birlikte başka bir yöntem ile de korunuyor musunuz yoksa bunu yaptirdgimda gerçekten kafam rahat edecek mi lütfen yaptiranlar aydinlatabilir mi :)
Sorun olmuyor canım annemin 23 yıldır bağlı benim daha 14 ay olacak sıkıntım yok hamile kalacak olsaydım ben şimdiye kadar çoktan hamile kalmıştım çünkü ayıptır söylemesi ben ki hiç boş bırakmıyor beni 🤭

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Valla ödüm kopuyor tekrar hamile kalırsam diye nasibi varsa geliyor sanırım halamdan biliyorum halam 2 . Evliliğini yapmadan önce tüplerini bağlattı 20 sene sonra 2. Eşinden ayrılıp bize geldi ve hamile olduğu ortaya çıktı şimdi kızı 7 yaşında kızıyla birlikte yaşıyor 🥰
Eşinin haberi varmiydi pwki hamile olduğundan

revanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla hep biz kadınlar kendimizi korumaya uğraşıyoruz erkeklerde bı zahmet uğraşsın prezervatif var her ilişkide taksinlar yani nolcakki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar