Sorum var Utanarak soruyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şazi-ye06 tarafından oluşturulan Utanarak soruyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,990 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Utanarak soruyorum
Konbuyu başlatan Şazi-ye06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence prezervatif kullansanız bilir geri çekmeli çünkü onlara çok guvenilmiyor deli oluyor veya yırtıliyor yani bu şekilde spiral ile ve hatta kadın doğum hapı kullanirken bile hamile kalan varmış onu da netten gördüm 😒 yani maalesef bu kaç yöntem ile birlikte korunmak gerek bende korunuyordum güya ama hakim ortada şuan üçüncü bebeğime hamileyim yani üst üste benim gibi sürprizler yaşamak istemiyorsan iyi korun hatta onları kullanırken doğum kontrol hapı bilir kullanabilirsin
Napcaz biz😂😂😂 korkuyorum yazılanları okuyunca

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Bence prezervatif kullansanız bilir geri çekmeli çünkü onlara çok guvenilmiyor deli oluyor veya yırtıliyor yani bu şekilde spiral ile ve hatta kadın doğum hapı kullanirken bile hamile kalan varmış onu da netten gördüm 😒 yani maalesef bu kaç yöntem ile birlikte korunmak gerek bende korunuyordum güya ama hakim ortada şuan üçüncü bebeğime hamileyim yani üst üste benim gibi sürprizler yaşamak istemiyorsan iyi korun hatta onları kullanırken doğum kontrol hapı bilir kullanabilirsin
Direkt hap almak istedim ama emziriyorum hap zararlı bebeğe
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen daha Dogurmadan korkuyosan🥰bide bizi düşün 🤩🤩
Ne olacak hiç bilmiyorum 🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Direkt hap almak istedim ama emziriyorum hap zararlı bebeğe
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne olacak hiç bilmiyorum 🤣🤣
Kız hülya senin daha çok dikkat etmen gerekiyo ikizlerin zaten olacak 🤩bide kazayla hamile kalıyorsun yine ikiz oluyo vay senin haline 🙊🤩😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar