Sorum var Uygulamada tahmini doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza tarafından oluşturulan Uygulamada tahmini doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uygulamada tahmini doğum
Konbuyu başlatan Ravza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ziba

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uygulamadaki tahmini doğum zamanı doğru çıkıyor mu tam gününde yapan oldu mu doğuma 29 günumun kaldığı gösteriyor ama ben 39 haftanın içinde yaparım kaç günüm var o zaman kafam karıştı uygulama 9 ay 10 gün olacak şekilde mi gösteriyor

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uygulamadaki tahmini doğum zamanı doğru çıkıyor mu tam gününde yapan oldu mu doğuma 29 günumun kaldığı gösteriyor ama ben 39 haftanın içinde yaparım kaç günüm var o zaman kafam karıştı uygulama 9 ay 10 gün olacak şekilde mi gösteriyor
Evet, uygulama adet tarihinden itibaren 9 ay 10 gün olarak hesaplıyor. Ama zaten 37 haftadan sonrası miadında doğum olarak kabul ediliyor. Yani 37. haftadan sonra her an hazırlıklı olmak lazım

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Evet, uygulama adet tarihinden itibaren 9 ay 10 gün olarak hesaplıyor. Ama zaten 37 haftadan sonrası miadında doğum olarak kabul ediliyor. Yani 37. haftadan sonra her an hazırlıklı olmak lazım
Artık olmasını istiyorm geçmiyor günler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kızımda uygulama tahminile 39hafta 4günde doğum yaptım
Bende 39 içinde yaparım tahminen geçmiyor vakit durdu sanki

ziba

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar