Uyku düzensizliği bebekte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan Uyku düzensizliği bebekte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku düzensizliği bebekte
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
4 buçuk aylık bebeğim uyku düzensizliği var gece hiç uyumuyo
Gündüz güzel uyuyo
Güzel Anneler ben bu bebeğin uykusunu nasıl düzene koyabilirim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gündüz güzel uyuyo
1640436528167.png
Hemen yükle | Momsco Uzman Anne Bebek Platformu by Molfix - Anneler için Faydalı İçerikler

3,7

42 yorum

66 B+
İndirilenler

23 MB
Uygulama Boyutu
Hamilelik dönemiyle başlayan annelik serüveninde yol arkadaşın Momsco’yu yakından tanı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gündüz güzel uyuyo
Bebeklerde Uyku Eğitimi | İlk Adımlarım
ilkadimlarim.com sitesinden bebek uyku eğitimi

Aylara ve Yaşlara Göre Bebek Uyku Eğitimi · Bebeğinizi uyku saatinde yatağına yatırın. · Bebek ağlamaya başladığında onu kucağınıza alın, sustuğu anda ...

Gündüz güzel uyuyo
ilkadimlarim.com sitesinden bebek uyku eğitimi

Aylara ve Yaşlara Göre Bebek Uyku Eğitimi · Bebeğinizi uyku saatinde yatağına yatırın. · Bebek ağlamaya başladığında onu kucağınıza alın, sustuğu anda ...

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Gündüz güzel uyuyo
Ben 40 cikmadan heceyi ogrettim bebekler konusamaz ama anlar. Gunduz oturma odasina alip perdeyi acip gunduz oldgunu anlattim . Gunduz perdeyi acari hava aydinlik olur hep gunduz uykusu u icerde uyuttum . Aksam olunca hava karardi perde cekip isik acicaz dedim disariyi gosterdim baskalarinin camini gosterdim 🤭🤭🤭 artik uyku vakti gelince butun isiklari kapatip gece lambasi actim sifir ses ve isik disariyi gne gosterdim bak herkez uyudu isigini kapadi babada uyucak bizde isiklari kpadik artik uyku saati dedim . Yatak odasinda uyutup besigine yatrdim . Bir ikigunden sonra ogrendi 🤭🤭🤭 deneyin isterseniz

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Ben 40 cikmadan heceyi ogrettim bebekler konusamaz ama anlar. Gunduz oturma odasina alip perdeyi acip gunduz oldgunu anlattim . Gunduz perdeyi acari hava aydinlik olur hep gunduz uykusu u icerde uyuttum . Aksam olunca hava karardi perde cekip isik acicaz dedim disariyi gosterdim baskalarinin camini gosterdim 🤭🤭🤭 artik uyku vakti gelince butun isiklari kapatip gece lambasi actim sifir ses ve isik disariyi gne gosterdim bak herkez uyudu isigini kapadi babada uyucak bizde isiklari kpadik artik uyku saati dedim . Yatak odasinda uyutup besigine yatrdim . Bir ikigunden sonra ogrendi 🤭🤭🤭 deneyin isterseniz
Ayyy ne güzel maşallah
Benim evde 2 tane daha 11 ve 13 yaş cocuk var ses illaki yapiyolar zaten o yüzden uyku düzeni kopamıyorum
GÜNDÜZ iş yapayim tek uyusun diyorum
Bu seferde gece hiç uyumuyo artık buna bi düzen koymam lazım Yoksa böyle olmuyo
Teşekkür ederim bu arada cevabın için

Ekli dosyayı görüntüle 1396
Hemen yükle | Momsco Uzman Anne Bebek Platformu by Molfix - Anneler için Faydalı İçerikler

3,7

42 yorum

66 B+
İndirilenler

23 MB
Uygulama Boyutu
Hamilelik dönemiyle başlayan annelik serüveninde yol arkadaşın Momsco’yu yakından tanı

Ekli dosyayı görüntüle 1397

Ekli dosyayı görüntüle 1397
Az önce indirdim bu programı geri silmiştim kayıt isteyince
Teşekkür ederim cevabın için

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Gunduz is yapabilmek icin bebegini uyutma canim gece buyume hormonu salgilanir. Benim 1 tane bebegim var onu uyutunca gece yarinki yemegi yapiyorum hemen evi toplayip yatiyorum 😁 ama senin iki buyuk cocuklarinda var onun icin bisey diyemem Allah kolaylik versin

Tüm sayfalar yüklendi.