Sorum var Uyku eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan Uyku eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku eğitimi
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Selam aleyküm hanımlar.
Kızım 7.ayina giricek uyku eğitimine geçme zamanı gelmiş midir acaba erken midir bilemedim size sorayım dedim
Nasıl bir yol izlemeliyim
Neonatoloji doktoru bize zamanı yok demişti özellikle 4. Ayda bebek dış dünyaya ilgi duymaya başlıyormuş gece gündüz ayrımını yaptırın demişti

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Gözüm çok korkuyor bu uyku eğitiminden 😃
Nasıl yapayım peki
3adımla, başliyacakmişsin

1adim uyukusu geliyor ise yaninda oturup uyumasını bekliyecekmişsin
2adim agliyor ise pş pşlayip kizim uyuku guzel uyuman lazim ben senin yanindayim diye sakinleşitirp geri yataga koy
3adim bekle yaninda otur bu sefer çok ağlamaya başliyacak gene ayni adımlarla yavaş yavaş ve sakin olarak kucağına alıp ayni kelimeleri tekrarliyacaksin sakinleştikten sonra geri yataga koy uyuyana kadar bu 3adim tekrar tekrar olacak ama çok sabirli olman lazim ve agliyor diye kucağına alma bu sefer hiç alişamaz kiz arkadaşim 2günde alştirmiş şuan kendi kendine uyuyor insallah seninki de alişir 💕🐥🌹💙
Gözüm çok korkuyor bu uyku eğitiminden 😃
Nasıl yapayım peki

Selam aleyküm hanımlar.
Kızım 7.ayina giricek uyku eğitimine geçme zamanı gelmiş midir acaba erken midir bilemedim size sorayım dedim
Nasıl bir yol izlemeliyim
Gayet güzel zaman canım bence başla şimdi ben çok geç kaldım 😔oğlum 13 aylık olucak gece 3.4.5 te uyuyor 12 de uyanıyordu 6 gündür eğitim yapıyorum canım sabah 9.30 saat kurdum uyanıp uyandiriyorum öğlen 2 de uyutuyorum 4.4:30 gibi uyandiriyorum gece 11 kadar uyutmuyorum 11 de uyutuyorum gece uyanmiyor çok şükür inşallah böyle devam ederiz 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar