Sorum var Uyku egitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Salih'in annesi tarafından oluşturulan Uyku egitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 459 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku egitimi
Konbuyu başlatan Salih'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar oğlum 13 aylık. Uyutmak o kadar zor olmaya başladı ki inanin artik dayanamiyorum. Bu sebeple uyku eğitimi vermeyi düşünüyorum aglatmadan yaninda olarak sizce bir yaşından sonra olur mu yapabilir miyim :( eğer bir yas sonrasi çok zor oluyorsa hiç baslamayayim psikolojik olarak kaldıramam. Tecrübeli annelerim yardımcı olursaniz çok mutku olurum

Hanımlar oğlum 13 aylık. Uyutmak o kadar zor olmaya başladı ki inanin artik dayanamiyorum. Bu sebeple uyku eğitimi vermeyi düşünüyorum aglatmadan yaninda olarak sizce bir yaşından sonra olur mu yapabilir miyim :( eğer bir yas sonrasi çok zor oluyorsa hiç baslamayayim psikolojik olarak kaldıramam. Tecrübeli annelerim yardımcı olursaniz çok mutku olurum
Bende bekleyeyim bir köşede malum bende müzdaribim bu konudan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3 çocuğum var ilk başlarda emzirdiğim için sık sık uyanırlardı ama emzirmeyi bıraktıktan sonra düzeldiler oğluma gece süt verir yatağa yatırırdım kendi uyurdu kızımda emmeyi bıraktıktan sonra uyku arkadaşı olarak bez bebek aldım onunla yatağa yatar uyurdu şimdi benimde 1 yaşında bebeğim var ayakta sallanmadan yada emzirmeden kendisi asla uyumuyor zamanla onada uyku arkadaşı alıp alıştırmayı düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğinin normalde uyku saatleri ne zaman

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
3 çocuğum var ilk başlarda emzirdiğim için sık sık uyanırlardı ama emzirmeyi bıraktıktan sonra düzeldiler oğluma gece süt verir yatağa yatırırdım kendi uyurdu kızımda emmeyi bıraktıktan sonra uyku arkadaşı olarak bez bebek aldım onunla yatağa yatar uyurdu şimdi benimde 1 yaşında bebeğim var ayakta sallanmadan yada emzirmeden kendisi asla uyumuyor zamanla onada uyku arkadaşı alıp alıştırmayı düşünüyorum
Anladım canim emmeyi birakonca kendisinin yatacağını tahmin ediyorum ama bir yil var beklwmwk istemiyorum açıkçası, emerken kesintisiz uyirsa uykusunu alacak ama surekli emmek icin uyandığı icin gündüzleri hepnuykulu oluyor ne yatıyor ne kalkıyor hesabı zorluyor epey bu sebeple emerken kesintisiz uyuyabilir mi bu duruma psikolojik olaral etkilenmeden alışabilir mi acaba ? tereddütlü olduğum icin buraya sormak istedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğinin normalde uyku saatleri ne zaman
Aksam sekiz buçuk sabah 11 ve 15 de uyuyor ama once emiyor sonra ayagimda yatiyor kalkincaya kadar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canim emmeyi birakonca kendisinin yatacağını tahmin ediyorum ama bir yil var beklwmwk istemiyorum açıkçası, emerken kesintisiz uyirsa uykusunu alacak ama surekli emmek icin uyandığı icin gündüzleri hepnuykulu oluyor ne yatıyor ne kalkıyor hesabı zorluyor epey bu sebeple emerken kesintisiz uyuyabilir mi bu duruma psikolojik olaral etkilenmeden alışabilir mi acaba ? tereddütlü olduğum icin buraya sormak istedim

Aksam sekiz buçuk sabah 11 ve 15 de uyuyor ama once emiyor sonra ayagimda yatiyor kalkincaya kadar
Aboo işin çok zor ama sadece 1 hafta zorlanırsın canım ayağında sallamyı bırakman lazım ilk emzir o ağlsa dahi yatağından alma konuş onunla emin ol bizleri anlıyorlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Benim kızımda emiyor sürekli uyanır evdeyken fazla değil ama bir yere gidiyim kalkar yatağın üstünde oturur sanki hiç uyumamış gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar