Sorum var Uyku eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Uyku eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 367 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku eğitimi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar şş pat kaldır yatır yöntemi ni uygulamaya başladım ama yaparken çok fazla aşırı ağlıyor ne yapacağım ben böyle
Canım zaten direk adapte olmasını bekleuemezsin minikten bu biraz zaman alacak ağlasa bilr susturmaya yönelik kucağına al sakinleştir tekrar yatır. Bu yöntemi böyle uygula hep ilk zamanlar baya yoracak seni ama 4 5 güne kendi başına yatmaya başlar inşallah 🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım zaten direk adapte olmasını bekleuemezsin minikten bu biraz zaman alacak ağlasa bilr susturmaya yönelik kucağına al sakinleştir tekrar yatır. Bu yöntemi böyle uygula hep ilk zamanlar baya yoracak seni ama 4 5 güne kendi başına yatmaya başlar inşallah 🤲🏻
canim aysu alismadi kayra alisdimi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
canim aysu alismadi kayra alisdimi?
Evet kayra sağolsun uyku konusunda beni hiç yormado. Zatdn bastan beri hiç sallamamıştım ben onu şimdi uykusu gelse ya babasının kucağında oynarken uyur ya beniö kucağımda da otururken uyur ya yürüteçte😂😂. Sofrada bile yemel yer uylusu gelince yatış pozisyonu alıp emer uyut yerine koyarım 3 4 saat uyur öyle.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evet kayra sağolsun uyku konusunda beni hiç yormado. Zatdn bastan beri hiç sallamamıştım ben onu şimdi uykusu gelse ya babasının kucağında oynarken uyur ya beniö kucağımda da otururken uyur ya yürüteçte😂😂. Sofrada bile yemel yer uylusu gelince yatış pozisyonu alıp emer uyut yerine koyarım 3 4 saat uyur öyle.
masallah insallah benim kizda ogrenir kendi kendine arabada yada bebek arabasinda uyiyor boyle evde bacagimda salamsa hic uymaz bebek buydukce bacakda salamakda zor oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
masallah insallah benim kizda ogrenir kendi kendine arabada yada bebek arabasinda uyiyor boyle evde bacagimda salamsa hic uymaz bebek buydukce bacakda salamakda zor oluyor
Aynen canım bsn o yüzden hiç sallamadım. İnşallah aysu prenseste alışır

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu yöntemin adı nedir

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah benim oğlanlarda öyleydi ama şimdilerde kızım ancak roparlamaya başlıyoruz 10 aylik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar