uyku hali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan uyku hali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı uyku hali
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
başimi uykudan kaldiramiyorum normalmi sizce iki cocugumda cok iyiydi gider gelir işimi hapardim bu hamileligimde başim yataktan kalkmiyo akşama kadar yatiyom eşim gelmeye yakin kalkiyom esime yemek verir vermez kendimi yatakta buluyom cok uyuyom cokk napabilirim bu hale care bulabilen varsa lutfen banada söylesin

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
başimi uykudan kaldiramiyorum normalmi sizce iki cocugumda cok iyiydi gider gelir işimi hapardim bu hamileligimde başim yataktan kalkmiyo akşama kadar yatiyom eşim gelmeye yakin kalkiyom esime yemek verir vermez kendimi yatakta buluyom cok uyuyom cokk napabilirim bu hale care bulabilen varsa lutfen banada söylesin
Havalar çok sıcak normal canım 5.aydan sonra geçiyor o hal bendede öyleydi 23 haftalardan sonra bir enerji geldi 32 haftalığım şu an bu hafta tekrar başladı dışarı çıkacak halim yok inanılmaz sıcak 2.5 yaşında da oğlum var çok yoruyor beni haliyle

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Ah bende keşke uyuyabilsem ilk kızımda nasıl güzel uyurdum bunda bi 5 dk uzanayım her yerim ağrıyor sağa dönsem sağım sola dönsem solum uyku bile bi nimet kızlar benim içinde uyuyun ☺️😍

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende de öyle canım sürekli uyuyakalıyorum son 3 haftadır hep halsiz ve yorgun gibiyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım önceki 2sinde bende böyle değildim bunda acayip bi uyku, halsizlik, yorgunluk mahvediyor beni bende bulamadım bi çare valla. 2 oğlan da çok yoruyor bütün gün, eşim bi yandan evde oldu mu hiç oturtmaz sağolsun🤦‍♀️ sürekli bi hareket halindeyim ama fırsatını buldum mu kafamı koyduğum yerde uyuyorum 😂😂 uyumuşken az rahat verseler bari oda yok gelir dürter kaldırır biri 😂 uyuyabiliyorken uyu canım keyfini çıkar boşver bebek doğduktan sonra hem bu halin geçecek, hem minnoş uyutmayacak zaten tadını çıkar ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar