Sorum var Uyku problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mevil tarafından oluşturulan Uyku problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 177 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku problemi
Konbuyu başlatan Mevil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mevil

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Kızım 14 aylık oldu hala uyku düzeni yok. Sabah 7 de kalkıyor öğleye doğru zorla ağlaya ağlaya yarım saat bir saat zor uyuyor 4-5 gibi çok uykusu geliyor uyutuyum diyorum ama uyumuyor akşam 8 de başlıyor gözlerini ovalamaya ağlamaya ama yine zorla 10' a kadar uğraşıyorum ve yine ağlaya ağlaya uyuyor ne olur yardım edin sabrım kalmadı artık 😢😢😢

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar. Kızım 14 aylık oldu hala uyku düzeni yok. Sabah 7 de kalkıyor öğleye doğru zorla ağlaya ağlaya yarım saat bir saat zor uyuyor 4-5 gibi çok uykusu geliyor uyutuyum diyorum ama uyumuyor akşam 8 de başlıyor gözlerini ovalamaya ağlamaya ama yine zorla 10' a kadar uğraşıyorum ve yine ağlaya ağlaya uyuyor ne olur yardım edin sabrım kalmadı artık 😢😢😢
Yani canım yanlış anlamaa ama senin bebeğin günde iki kez uyuma aşamasını çoktan geçti benim oğlum 12. Ayından beri gündüz tek öğün uyur sabah 7 de kalkar sonra saat 2.5 gibi uyur saat 5 e kadar uyanır akşam 9 ile 10 arası da gece uykusuna yatar onu zorla uyutma günde uyku sayısını bire düşür ve ne çok erken ne çok geç yatır. Saat 7 de uyanırsa öğlene doğru 1 2 gibi uyut baktın mızmızlanma uyku yok bir saat daha bekle ama saat 3 den önce uyut ki iki saatlik uykuyu alıp gece uykusuna kadar tekrar uyumasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar