Sorum var Uyku problemi 🤕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Uyku problemi 🤕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku problemi 🤕
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğa galiba memeyi bırakmaya başladı ama uykuya dalamıyor 3 gecedir böyle şu saat oldu hala uyuyamıyor hatta biraz hastaydım sütümün tadı mı değişti diye bile düşündüm ama bi değişiklik yok neden bırakıyor onu da anlayamıyorum 🥺 yalnız uyumasını nasıl sağlarım

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğa galiba memeyi bırakmaya başladı ama uykuya dalamıyor 3 gecedir böyle şu saat oldu hala uyuyamıyor hatta biraz hastaydım sütümün tadı mı değişti diye bile düşündüm ama bi değişiklik yok neden bırakıyor onu da anlayamıyorum 🥺 yalnız uyumasını nasıl sağlarım
Ayağında salla uyur belki kaç aylık kizin

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ayağında salla uyur belki kaç aylık kizin
19 aylık sallıyorum ayağımda da beşikte de salıncağı da var nu çok seviyor bazen gündüz onda uyuyakalıyor ama yok şu ara hiçbir şey fayda etmiyor memeyi bırakıyor emmeyince de meme diye ağlıyor ne varsa çözemedim sütüm var tadı da normal şekerli süt

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
19 aylık sallıyorum ayağımda da beşikte de salıncağı da var nu çok seviyor bazen gündüz onda uyuyakalıyor ama yok şu ara hiçbir şey fayda etmiyor memeyi bırakıyor emmeyince de meme diye ağlıyor ne varsa çözemedim sütüm var tadı da normal şekerli süt
Emzir emerse uyur etmezse su ver öyle yatır bide öyle dene abla ondan sonra salla ayamda ben efeyi öyle uyutdum geri

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Su içmedi bardağı kırdı çok sinirli bu kız belki açtır dedim yemek verdim biraz yedi ağladı resmen gece olsun istemiyorum 3 gündür
Belki birseyi vardır da öyle yapıyordur eziyet ediyorsa sen al ayamda salla onu kapat ışığında uyusun salla sen onu uyuyr o

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doğa azı dişlerini çıkardı mı ?

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğa azı dişlerini çıkardı mı ?
Evet ilk azılar sorunsuz ağrısız çıktı ikinci azılar 25-33 aylarda çıkacakmış onlar henüz yok da işte alt köpek dişleri 2 hafta önce patladı dişlerini gösterince yeni çıktığı belli çok şeker ya 🥹 yine de diş geliştikçe dışa uzadıkça ağrı mı yapıyor acaba bilmiyorum ki ilk 2 köpek dişi çıktığında ağlıyordu eli hep ağzındaydı dişlerini gıcırdatıyordu bi ara baktım yeri kanamış bu defa hiç anlamadım bile dişinin çıktığını

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet ilk azılar sorunsuz ağrısız çıktı ikinci azılar 25-33 aylarda çıkacakmış onlar henüz yok da işte alt köpek dişleri 2 hafta önce patladı dişlerini gösterince yeni çıktığı belli çok şeker ya 🥹 yine de diş geliştikçe dışa uzadıkça ağrı mı yapıyor acaba bilmiyorum ki ilk 2 köpek dişi çıktığında ağlıyordu eli hep ağzındaydı dişlerini gıcırdatıyordu bi ara baktım yeri kanamış bu defa hiç anlamadım bile dişinin çıktığını
Ah kuzum yaa şu aralar kayra da diş çıkarma evresinde dişlerini acayip gıcırtadıyor. Ama ilk azılar bizde tam 1 ay sürdü çıktı çıkmasına rağmen kayrajın huysuzlukları bitmemişti 🥺🥺

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum yaa şu aralar kayra da diş çıkarma evresinde dişlerini acayip gıcırtadıyor. Ama ilk azılar bizde tam 1 ay sürdü çıktı çıkmasına rağmen kayrajın huysuzlukları bitmemişti 🥺🥺
Off yavrum 1 ay çok uzun bir süre ona da sana da eziyet olmuştur süreç ben 1 haftada çöktüm dişten mi bilmiyorum ama 🤕 2 yaş krizi dedi amcamın gelini onlarda bayağı şiddetli geçiyor kızı 2 yaşında canavar tam Doğa yine iyi kalır onun yanında çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra memeyi bıraktıktan sonra desteksiz uykuya dalmayı nasıl öğrendi bu konuda desteğe çok ihtiyacım var beynim bulandı annemi arayıp gel dememek için kendimi çok zor tutuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.