Uyku sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Uyku sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku sorunsalı
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba günaydın benim kızım 13 aylık uzun zamandır 1 uyku uyuyor sabah kaçta uyanırsa uyansın 12 ile 2 arası uyuyor akşamda 10 gibi uyuyor kime sorsam büyümesi için iki uyku uyuması gerek diyor çok üzülüyorum sizce ne yapmalıyım
Kızımda 15 aylık oda öyle canım tam öğrenme zamanı o yüzden uyku da vakit harcamak istemiyorlar bana göre 😂 sen eski uyku düzenine döndürmeye çalış ama çokta zorlama. Ben ne zaman uykusu gelirse uyutuyorum. Bir rutinimiz var ama bazı günler aksayabiliyor. Üzme kendini canım

Merhaba günaydın benim kızım 13 aylık uzun zamandır 1 uyku uyuyor sabah kaçta uyanırsa uyansın 12 ile 2 arası uyuyor akşamda 10 gibi uyuyor kime sorsam büyümesi için iki uyku uyuması gerek diyor çok üzülüyorum sizce ne yapmalıyım
Canım yavaş yavaş alıştır tam öğrenme aşamasında uyumaması da normal yavaş yavaş alışır inşallah

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kızımda 15 aylık oda öyle canım tam öğrenme zamanı o yüzden uyku da vakit harcamak istemiyorlar bana göre 😂 sen eski uyku düzenine döndürmeye çalış ama çokta zorlama. Ben ne zaman uykusu gelirse uyutuyorum. Bir rutinimiz var ama bazı günler aksayabiliyor. Üzme kendini canım
Teşekkür ederim çok çok yorulsa bile akşam erken uyuyor 5 gibi filan hiç uyutamıyorum biraz da yaz olduğu için parka filan gidiyoruz kışın zaten gidemez uyur diyorum millet de birşeyler diyince çok kafam karışıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım yavaş yavaş alıştır tam öğrenme aşamasında uyumaması da normal yavaş yavaş alışır inşallah
Teşekkür ederim inşallah şimdi bile sallıyorum 30 dakika anca uyudu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim çok çok yorulsa bile akşam erken uyuyor 5 gibi filan hiç uyutamıyorum biraz da yaz olduğu için parka filan gidiyoruz kışın zaten gidemez uyur diyorum millet de birşeyler diyince çok kafam karışıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim inşallah şimdi bile sallıyorum 30 dakika anca uyudu
Sen millete bakma canım bildiğini yap. Kızımda öyle dışarı çıktığımızda yoruluyor güzel uyuyor 6-7 gibi 1-2 saat sonra 10 gibi tekrar yatıyor. Sen tatlı canını sıkma hiç annesi bazen bebekler bizi yönlendiriyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum kendin uyku düzenini ayarlamalisin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Büyüdükçe uykularda azalıyor canım 1 uyku uyuyor yinede en azından öğlen uykusunu uyusa bile yine dinlenir benim çocuklarım da öyleydi oğlum tamamen bıraktı kızımıda zorla uyutuyorum bazende hiç uyumuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canın o olmuyor işte canı ne zaman isterse o zaman uyuyor iki gündür bir saat belirledim uyusun diye odaya gittik kapıyı kapattım aralıksız ağladı eşim evdeydi bırak istediğinde uyusun dedi ondan da yüz bulunca uyumadı
Hmm anladım kuzum Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar