Uyku sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Uyku sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 952 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku sorunu
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay NALÇACI

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler anneler, benim oğlum 42 günlük geceleri uyumuyor şuan uyutmaya çalışıyorum ama maalesef olmuyor karnı tok altı temiz mama veriyorum içmiyor emziriyorum emmiyor ama uyumuyor da ne yapabilirim neden böyle acaba

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler anneler, benim oğlum 42 günlük geceleri uyumuyor şuan uyutmaya çalışıyorum ama maalesef olmuyor karnı tok altı temiz mama veriyorum içmiyor emziriyorum emmiyor ama uyumuyor da ne yapabilirim neden böyle acaba
Açlıktan değil demekki canim iki ayına yakin gaz sancıları tavan yapıyor uykuya dalamiyodur büyük ihtimalle iyice yoruluyo bu seferde uykusu dagiliyo uyutamiyo kendini gazıni çıkardığında emin ol önce sonra ayağında sallayabilirsin dalana kadar umarım uyumaya baslar

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Ahh kuzumm 3 aylık olduk hala öyle şuan ayağımda salllıyom
Bi fayda etmiyor ayakta sallamak benim ki memede uyuyor geceleri gündüzleri ayakta sallanınca uyuyor, ne yapacağımı şaşırdım oğlan uyumayınca ağlayınca falan eşimde rahatsız oluyor başka odada uyumaya gidiyor, onada ayrı Bi sinir oluyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Açlıktan değil demekki canim iki ayına yakin gaz sancıları tavan yapıyor uykuya dalamiyodur büyük ihtimalle iyice yoruluyo bu seferde uykusu dagiliyo uyutamiyo kendini gazıni çıkardığında emin ol önce sonra ayağında sallayabilirsin dalana kadar umarım uyumaya baslar
Aslında yatana kadar sürekli gaz çıkarmak için büyük uğraş veriyoruz gazı da çıkıyor ama uyumuyor 😭

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğan bebekler uygu düzeni olmadığı için uykusuz geçiyor geceler ablamın kızı 8 aylık oda aynı şekilde uyumuyor ağlıyosa elini karnına koy bekle belki karnı ağrıyodur sırtına hafif masaj yap

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Uyumayan bebek çok zor canım Hele ki yanında yardımcın da yoksa benimde bebeğim 2.5 aylık hala aynıyız bazen 3 saat debelendigimi biliyorum Bi türlü derin uykuya geçemiyor rezene veriyorum kendim bitki çayı içiyorum ama yok gündüzde uykusu en fazla yarım saat oda taş çatlasın

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Uyumayan bebek çok zor canım Hele ki yanında yardımcın da yoksa benimde bebeğim 2.5 aylık hala aynıyız bazen 3 saat debelendigimi biliyorum Bi türlü derin uykuya geçemiyor rezene veriyorum kendim bitki çayı içiyorum ama yok gündüzde uykusu en fazla yarım saat oda taş çatlasın
Aynı sorun var gündüz zaten uyumuyor çok az uyuyor yani gecede kaç saat uğraşıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazen bebekler gecesini gündüzünü şaşırabiliyor kuzum Allah yardımcın olsun
Amin kuzum çok saol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar