Uyku sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Uyku sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,699 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku sorunu
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler aslında böyle bir konu açılmış ama benimki biraz farklı kızım 9 aylık doğduğundan beri ya ayakta ya da beşikte sallayarak uyuyan bir bebek dün beşikte rahat dönemediğini ve bu yüzden sık uyandığını fark ettim o yüzden yer yatağı yaptım sorum şu ben belini pış pış yaparak uyutuyorum buna alışıp her uyku öncesi ister mi yoksa zamanla kendi kendine uykuya dalar mı yaptığım iyi birsey mi internetten biraz araştırdım iyice kafam karıştı o yüzden tecrübeleri olan annelere sormak istedim
Kuzum kızının uykusu geldiğini anladığın zaman hemen onu beşiğine kat sessiz olsun ortam odadan ayrıl kendi kendine uyusun öyle alışsın senin için çok daha iyi olur şahsen benim kızım 10 aylık 5 aydır öyle uyuyor uyku eğitimi ile alıştirdim bikacgun ağladı ama sonra alıştı öyle çok iyi oluyor

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kızının uykusu geldiğini anladığın zaman hemen onu beşiğine kat sessiz olsun ortam odadan ayrıl kendi kendine uyusun öyle alışsın senin için çok daha iyi olur şahsen benim kızım 10 aylık 5 aydır öyle uyuyor uyku eğitimi ile alıştirdim bikacgun ağladı ama sonra alıştı öyle çok iyi oluyor
Eğitim için nereden yardım aldın

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler aslında böyle bir konu açılmış ama benimki biraz farklı kızım 9 aylık doğduğundan beri ya ayakta ya da beşikte sallayarak uyuyan bir bebek dün beşikte rahat dönemediğini ve bu yüzden sık uyandığını fark ettim o yüzden yer yatağı yaptım sorum şu ben belini pış pış yaparak uyutuyorum buna alışıp her uyku öncesi ister mi yoksa zamanla kendi kendine uykuya dalar mı yaptığım iyi birsey mi internetten biraz araştırdım iyice kafam karıştı o yüzden tecrübeleri olan annelere sormak istedim
tatlim Allah anneli babalı büyütsün inşallah aynn küçükken nasıl alışırsa büyüyünce de oyle devam ediyor tatlım çünkü benim küçük kiz kardesim de oyle annemin agzini tutarak uyurdu şimdi 10 yasinda hala öyle uyuyor baya sorun oluyor hatta😊😊 o yüzden kendi çocuklarıma hicbirsey alistirmadim o ornek oldu bize valla nasıl alismasinu istiyorsan öyle uyut tatlım💓💓

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
tatlim Allah anneli babalı büyütsün inşallah aynn küçükken nasıl alışırsa büyüyünce de oyle devam ediyor tatlım çünkü benim küçük kiz kardesim de oyle annemin agzini tutarak uyurdu şimdi 10 yasinda hala öyle uyuyor baya sorun oluyor hatta😊😊 o yüzden kendi çocuklarıma hicbirsey alistirmadim o ornek oldu bize valla nasıl alismasinu istiyorsan öyle uyut tatlım💓💓
Korktum şimdi 10 yaşta baya büyük 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Biraz anlatır mısın nasıl yaptığını 🙂
5.ayina girdigi zaman başladım kuzum bebeğinin gözlerini ovuşturma esneme huzursuzluk gibi uyku işaretlerini yakından gözlemle ve bu işaretlere göre bir yatma zamanı belirle
bebeğini belirlediğin yatma saatinde beşiğine yatır biraz mırıldanır bikacgun zorlar ama en fazla 3 gün sürer alışması döngüsünün oturmuş olması yani bebeğinin her gün benzer saatlerde uyuyup uyanması önemlidir istikrarlı ve sabırlı ol uyku eğitiminin başarıya ulaşmasındaki en önemli faktör istikrarlı ve sabırlı davranmaktır eğitime başladıktan sonra her gün seçtiğin yöntemi uygulaman yorulsan da vazgeçmemen önemlidir sonra kendi kendine uyumaya alışır sende çok rahatlarsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar