Sorum var Uyku sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Uyku sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku sorunu
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aç olduğunu düşünmüyorum çünkü beni emdikten sonra mama takviyesi yapiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uykuya daldığı zaman güzel uyuyor ama dalama kadar tam 2 saatimi buluyor ayakta sallıyorum başka turĺu kabul etmiyor
Sallanmaya alistiysa ondan da yapabilir yada sallanırken eğer gazı varsa rahatliyordyr ondan da yapabilir canım bebeğinin dilini sen bizden daha iyi anlarsın ayakları bisiklet sürüşü gibi yap baklaum ikinip kızarıyor mu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sallanmaya alistiysa ondan da yapabilir yada sallanırken eğer gazı varsa rahatliyordyr ondan da yapabilir canım bebeğinin dilini sen bizden daha iyi anlarsın ayakları bisiklet sürüşü gibi yap baklaum ikinip kızarıyor mu
Ilk çocuğun değil bir tane daha 8 yasin da oğlum var gaz konusunda tecrebeliyim ve sürekli o hareketleri yapıyoruz ben benim gibi anne varmı nasil bi yol izliyor diye merak ettim sadece

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ilk çocuğun değil bir tane daha 8 yasin da oğlum var gaz konusunda tecrebeliyim ve sürekli o hareketleri yapıyoruz ben benim gibi anne varmı nasil bi yol izliyor diye merak ettim sadece
Ben tecrubesizsin dediğimi hatırlamıyorum yardım etmeye çalışıyorum sadece ama yazık ki siz bunu yanlış algıladiniz. Tecrübeleriniz ile iyi günler size

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Ben tecrubesizsin dediğimi hatırlamıyorum yardım etmeye çalışıyorum sadece ama yazık ki siz bunu yanlış algıladiniz. Tecrübeleriniz ile iyi günler size
Yanlış algıladığını düşünmüyorum kendimi ifade etmeye çalıştım evet her bebek aynı değil sadece benim gibi olan anne varsa yardımcı olabilirmi diye post açtım nasıl yol izlediklerini sordum beni yonlerdirmeyi sormadım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yanlış algıladığını düşünmüyorum kendimi ifade etmeye çalıştım evet her bebek aynı değil sadece benim gibi olan anne varsa yardımcı olabilirmi diye post açtım nasıl yol izlediklerini sordum beni yonlerdirmeyi sormadım.
Nasıl yol izlediğini sormakta bir yönlendirme biçimi yanlız bunu da bilin isterim ... Neyse tekrardan iyi günler..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar