Uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 5.5 aylık uyutuyorum uyutana kadar canım çıkıyor uyuduğu 10 dkka uzun uyuması için ne yapabilirim?🥰
Elina tulbant tutustir parmaklarin arasida olsun kandi guvenda his eder uzun uyur yutebda elektron supurgi sesiyla pispis var ikisi birda Caliyo onu ac odasi hafif karanlik olsun hamen odasindan cik san bunu Dena canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annelar hepiniz denema yapin benim tecrubemdan basarali gecmis yontem😃

Elina tulbant tutustir parmaklarin arasida olsun kandi guvenda his eder uzun uyur yutebda elektron supurgi sesiyla pispis var ikisi birda Caliyo onu ac odasi hafif karanlik olsun hamen odasindan cik san bunu Dena canim

Uykuya dalmada derensa zorluk ceksa aglasa hamen pozision degistirin Kandi pozisionunu buldugunda sakinlar sakinladi 3dakika bekliyin hamen kandinizi cekin szi gormasin Kandi kandiye uyumaya Calisir ilk 3gun zor ama kandiniza guvenyoseniz siz basara bilirsiniz🥳

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 5.5 aylık uyutuyorum uyutana kadar canım çıkıyor uyuduğu 10 dkka uzun uyuması için ne yapabilirim?🥰
Bazen belli bir atak dönemleri oluyor ondan olabilir bide sürekli yor oyna zıpla ben kızımı öyle yorup iki saatte bir uyutuyorum canım karnı kulağı vs ağrımıyor değilmi yada dişi falan belki bu sebeplerden ötürü de uyumayabilir birde şimdi herşey dikkatlerini çektiği için etrafı incelemek istiyolar o yüzden de pek uyumuyorlar

Uykuya dalmada derensa zorluk ceksa aglasa hamen pozision degistirin Kandi pozisionunu buldugunda sakinlar sakinladi 3dakika bekliyin hamen kandinizi cekin szi gormasin Kandi kandiye uyumaya Calisir ilk 3gun zor ama kandiniza guvenyoseniz siz basara bilirsiniz🥳
Evet benim kızım 6.5 aylık hala daha saç kurutma makinesi sesi ile uyur küçükken kolik olduğu için o ordan kaldı hala daha böyle uyur uyuduğu zaman da uykusu daha uzun sürsün diye kısık sesle baş ucuna koyarım telefonunu çalar kenarda

🤣 sinirlerim istemsiz bir şekilde bozuldu 🤣🤣🤣 brnimkide Bir yaşına girecek gece 3 ten beri ayaktayız uyumama yemini etmiş ne yaptıysam uyumuyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar