Uykusuzluk ve ağrılar 🌹😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Uykusuzluk ve ağrılar 🌹😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,489 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk ve ağrılar 🌹😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MihribanEbrarin_Annesi

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar çok uykusuzz kalıyorum 34.haftadayım uzandığım zaman bebek aşırı hareketleniyor karnım acıyor artık ne yapsam sizce sağımada solumada yatamıyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar çok uykusuzz kalıyorum 34.haftadayım uzandığım zaman bebek aşırı hareketleniyor karnım acıyor artık ne yapsam sizce sağımada solumada yatamıyorum
Valla canim pek de yapabilecegin bişey yok aslında uyurken bacak arana yastık koymayı dene son haftalarda oldugun için böyle şeyler olması normal ben kendimi düşünüyorum valla 28 haftaligim hamileligimin başından beri ne uyku ne bişey var geceleri hiç uyyamiyorum agridan RABBIM sağlıcakla kucaklarimiza almayı nasip etsin insallah

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim pek de yapabilecegin bişey yok aslında uyurken bacak arana yastık koymayı dene son haftalarda oldugun için böyle şeyler olması normal ben kendimi düşünüyorum valla 28 haftaligim hamileligimin başından beri ne uyku ne bişey var geceleri hiç uyyamiyorum agridan RABBIM sağlıcakla kucaklarimiza almayı nasip etsin insallah
Bnde ayni durumdayım 28 haftaligim gece kac kere uyanıyorum ya soluma ytiyorum ya uyustugum için oturarak uyuyorum 🤦son haftalar ne yapcam hiç bilmiyrm

Ya bende öyleyim. Uyuyamıyorum.34 haftamdayım. Canım ben soluma yatıyorum biraz öyle uyuya biliyorum. Yutubdanda bakmışdım sola yatmak iyi diyor. Geceler bana zehir gibi. 2 çocugumda böyle deyildim şimdi çok kötü oluyorum . Senin bebeyinin böbreyi nasıl. Ultrasona falan giriyomusin kontroller nasıl?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım pek yapabilecek bişey yok az kalmış doğumuna az daha sabret artık yastıklarla bacaklarına beline destek verebilirsin. Bebeğin yeri daraldığı büyüdüğü için hareketleri canını yakar artık oda normal sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah canım 🙏

Canım pek yapabilecek bişey yok az kalmış doğumuna az daha sabret artık yastıklarla bacaklarına beline destek verebilirsin. Bebeğin yeri daraldığı büyüdüğü için hareketleri canını yakar artık oda normal sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah canım 🙏
Benimki uzandıgımda öyle hereket ediyorki canım çıkıyor sanki kaburgalarımin altına geçiyor eli falan sanıyom 😃

Kıyamam ya deme öyle canım doğunca uslu olur o. Kız bebekler daha sakin oluyor normalde
Ya benim büyük oglan kaynanam daha çok ilgilendi şimdi ben arja arkaya dogum yapdıgım için büyüye o bakdı yemin ederim deli gibi büyüyor karnıma vuruyor başıma şişe fırlatdı o günlerde evi dagıtıyor bagırıyor bardak tabak kalmamış kırıyor telefonumu kıridi Bu da 2ci telefonum bunuda koruyucusu falan hepsini kırmış. Napsam bilemiyom ya bi şey de diyemiyom kaynanam bagırıyor üstüne. Hep beni üzüyor. Yardım edin lütfen napıyım

Tüm sayfalar yüklendi.