Dert yanmaya geldim 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Dert yanmaya geldim 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,012 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dert yanmaya geldim 😒
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kız lar ben bu aralar iyi değilim şimdi bel ağrım arttı arada sancı giriyor gibi bir ter basıyor ama eşime diyorum hiç oralı bile olmuyor daha ben trip atınca soğuk ilgisiz agresif oluyorum ya şimdi bu doğum belirtileri nasıl oluyor ben bilmiyorum yardımcı olur musunuz ve ben bu koca ile ne yapacağım bilmiyorum oğlum da durumsuz kafayı yedim iyice

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık gebesin canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 26. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık taze sogan büyüklüğünde.
Nefes alıp verme hareketleri başlar ve amniyotik sıvı akciğerlerin içine girip çıkmaya başlar. erkek çocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmasına rağmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani şişlik (ödem), baş ağrısı, görme bulanıklığı, geçici görme kaybı, üst karın bölgesinde ağrı ve hassasiyet preeklampsi bulgularındandır. uzun süreli yürüme, oturma, ayakta kalma sırt ağrılarını arttırır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 34 cm ağırlıgı 820gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız lar ben bu aralar iyi değilim şimdi bel ağrım arttı arada sancı giriyor gibi bir ter basıyor ama eşime diyorum hiç oralı bile olmuyor daha ben trip atınca soğuk ilgisiz agresif oluyorum ya şimdi bu doğum belirtileri nasıl oluyor ben bilmiyorum yardımcı olur musunuz ve ben bu koca ile ne yapacağım bilmiyorum oğlum da durumsuz kafayı yedim iyice
Bunlar yalancı sancılar canım vücut kendini doğuma hazırlıyor

Yalancı doğum sancıları bendede 34 te başlamıştı doktora söyledim nst de de sancılar çıkınca progesteron verdi fitil olarak kullandım erken doğum olmasn diye

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Tam yalancı sancıların olduğu dönemdesin canım ya arada yoklarlar seni vücut artık doğuma hazırlanıyor 😬 Kocan da daha ne istiyor zorla sana ikinci çocuğu yaptırdı hala mı memnun değil
Ben hiç oğlum da çekmedim cnm ondan bilmiyorum pek hiç memnun kalır mı 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm ama ben sezeryan oldum yine sezeryan dedi doktor

Hmm ama ben sezeryan oldum yine sezeryan dedi doktor
Yalancı doğum sancıları bendede 34 te başlamıştı doktora söyledim nst de de sancılar çıkınca progesteron verdi fitil olarak kullandım erken doğum olmasn diye
Bende yakında gidicem muhtemelen bende de çıkacak çünkü ben heo diyorum bu çocuk sizin yüzünüze erken doğacak diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay bende resmen senin gibiydim ilk ki sezaryan olunca ikincide dumura uğramış gibi olmuştum 😂😂. Şuan yalancı sancılar başlar kuuzm ama sen yinede muayne olacağın zaman doktoruna söyle birtanem ben yalancı sancıyı baya çektim dibine kadar sancısını hissettim gerçek sancım varken gram sancı hissetmedim o yüzden tuhaf yani 🤦🏻‍♀️. Ay bu eşler de varya sanki biz değil onlar hamile onlar değil biz onların kaprisini çekiyoruz resmen

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende resmen senin gibiydim ilk ki sezaryan olunca ikincide dumura uğramış gibi olmuştum 😂😂. Şuan yalancı sancılar başlar kuuzm ama sen yinede muayne olacağın zaman doktoruna söyle birtanem ben yalancı sancıyı baya çektim dibine kadar sancısını hissettim gerçek sancım varken gram sancı hissetmedim o yüzden tuhaf yani 🤦🏻‍♀️. Ay bu eşler de varya sanki biz değil onlar hamile onlar değil biz onların kaprisini çekiyoruz resmen
Evet cnm valla gidersem söylerim inşallah doktora malesef başım ağrıyor stresten heo valla 🤷

Sağlıkla kucagina al cnm inşallah
Amin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar