Dert yanmaya geldim 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Dert yanmaya geldim 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,021 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dert yanmaya geldim 😒
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben hiç oğlum da çekmedim cnm ondan bilmiyorum pek hiç memnun kalır mı 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm ama ben sezeryan oldum yine sezeryan dedi doktor

Hmm ama ben sezeryan oldum yine sezeryan dedi doktor

Bende yakında gidicem muhtemelen bende de çıkacak çünkü ben heo diyorum bu çocuk sizin yüzünüze erken doğacak diye
Ayy rabbim yardımcın olsun

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kız lar ben bu aralar iyi değilim şimdi bel ağrım arttı arada sancı giriyor gibi bir ter basıyor ama eşime diyorum hiç oralı bile olmuyor daha ben trip atınca soğuk ilgisiz agresif oluyorum ya şimdi bu doğum belirtileri nasıl oluyor ben bilmiyorum yardımcı olur musunuz ve ben bu koca ile ne yapacağım bilmiyorum oğlum da durumsuz kafayı yedim iyice
Rabbim ıslah etsin ne diyim kocanı bu durumlarda normal canm doğuma yakın oluyo yalancı sancılar

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Oda aynı şey birtanem hiç takma sen ve bebeğin daha önemli emin ol
Sağol cnm doğru söylüyorsun

Rabbim ıslah etsin ne diyim kocanı bu durumlarda normal canm doğuma yakın oluyo yalancı sancılar
Amin inşallah canım daha benimle hastane kavga si ediyor ee özele paran varsa git ben size kurbanlık alıyorum diyor Allah için kesilir kurban ilk defa yalancı sancı çektim gerçekten zormuş

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Sağol cnm doğru söylüyorsun

Amin inşallah canım daha benimle hastane kavga si ediyor ee özele paran varsa git ben size kurbanlık alıyorum diyor Allah için kesilir kurban ilk defa yalancı sancı çektim gerçekten zormuş
Yanlış anlama ama böyle adamlara da çocuk getirilmez ilgi yok alaka yok olan sana oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar