Uykusuzluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Uykusuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,029 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu ikinci gebeliğim ilkinde sürekli uykum geliyordu bu hamileliğimde uykum var fakat dalamiyorum günlük 4 saat ortalama uyku ile geçiriyorum benim gibi olan var mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu ikinci gebeliğim ilkinde sürekli uykum geliyordu bu hamileliğimde uykum var fakat dalamiyorum günlük 4 saat ortalama uyku ile geçiriyorum benim gibi olan var mı
Canım bende öyleyim bunda bi değişik geçiyor bi zaman oluyor günlük 2 3 saat zor uyuyorum, bi oluyor 24 saat uyusam kalkmayacak gibi oluyorum neye göre değişiyor bu anlamış değilim tuhaflaştım iyice

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende öyleyim bunda bi değişik geçiyor bi zaman oluyor günlük 2 3 saat zor uyuyorum, bi oluyor 24 saat uyusam kalkmayacak gibi oluyorum neye göre değişiyor bu anlamış değilim tuhaflaştım iyice
Aynen canım ya valla ne olacak bu halimiz inanmak istiyorum doğunca oğlumda yaşadığım zorluğu bu bebeğimde yasamayacagim nasipse kolay geçecek hepimiz için kolaylıklar olsun 🤲🏻

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Reflü gaz sürekli kusuyordu 6 aya kadar kustu emzik hiç almadı 3 yaşına kadar 20 kere uyandırdı 1 yıldır iyiyim şükür 😂
O reflü mahvediyor çocukları canım benim büyük oğlanda da vardı bi ilaç yazmıştı dr onu veriyordum sonra kendi kendine geçti herhalde çok hatırlamıyorum. Emzik benimkiler de hiç emmedi çok hoşuma gidiyordu emzik emen bebekler iki sıpa da almadı 😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
O reflü mahvediyor çocukları canım benim büyük oğlanda da vardı bi ilaç yazmıştı dr onu veriyordum sonra kendi kendine geçti herhalde çok hatırlamıyorum. Emzik benimkiler de hiç emmedi çok hoşuma gidiyordu emzik emen bebekler iki sıpa da almadı 😂
Evet emzik kullanması taraftarı değildim ama her markayı aldım huzursuz bir bebekti olmadı bakalım bu minnoş nasipse nasıl olacak senin 3. De erkek degilmi 🙊 erkek çocukları zor oluyor 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet emzik kullanması taraftarı değildim ama her markayı aldım huzursuz bir bebekti olmadı bakalım bu minnoş nasipse nasıl olacak senin 3. De erkek degilmi 🙊 erkek çocukları zor oluyor 😂
Aman drlar vermeyin emzik diyorda hiç susmuyordu ki benimkiler, doğduğu gibi hastanede sokuyordum ağzına alışsın diye ama ikiside emmedi 😂 aynen kuzum 3üde erkek bi kız doğuramadım😂 çok istiyordum da nasip değilmiş ☺️ buda abileri gibi olmaz inşallah 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.