Uykusuzluk ☹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Uykusuzluk ☹ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk ☹
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok takma sen kafana hayırlısı ile alalım kucağımıza zaten uykusuz kalacaz onlar doğunca 😂
İnşallah sağlıkla gelsin bebişler ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oğlumda sürekli uyuklardim şimdi kizimda hiç uyumuyorum erkenden de kalkıyorum her yerimde agri da yo 23. Haftadayiz bakalım ne olacak halimiz genelde çok hickiriyor minnosum nefes çalışması yapmaya

Bende oğlumda sürekli uyuklardim şimdi kizimda hiç uyumuyorum erkenden de kalkıyorum her yerimde agri da yo 23. Haftadayiz bakalım ne olacak halimiz genelde çok hickiriyor minnosum nefes çalışması yapmaya başladılar tabi
Hıçkırığını nasıl anlıyorsunuz benim işk gebelik olduğu için tam ne nedir bilmiyorum bazen pıt pıt yapıyor karnım da o mu hıçkırık ☺

ben cok uyurdum bu 2 yada3 haftadir uyuyamiyorum gece bile sabah 7 den gece 1 kadar gidip geliyorum uzaniyorum belki uyurum diye uyuyamiyorum gece uyusam bile sanciyla ağriyla uyaniyorum gözumden uyku geliyo ama uyuyamiyorum şimdide böyle kolumu kaldiracak halim yok ama uyuyamiyom
Hormonlarımızın kurbanı olduk galiba Allahtan üç beş gün o şekilde uykusuz kalınca bir gün güzel bir uyku çekiyoruz yoksa depresyona girmek çok kolay olurdu

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağlıkla gelsin bebişler ☺

Hıçkırığını nasıl anlıyorsunuz benim işk gebelik olduğu için tam ne nedir bilmiyorum bazen pıt pıt yapıyor karnım da o mu hıçkırık ☺

Hormonlarımızın kurbanı olduk galiba Allahtan üç beş gün o şekilde uykusuz kalınca bir gün güzel bir uyku çekiyoruz yoksa depresyona girmek çok kolay olurdu
Hıçkırık belirli zaman ya da saatlerde arka arkaya gelen pıt pıt atma şeklinde mesela bizim akşamları oluyor bebekler dış dünya için nefes çalışması yapıyorlar suyu yutunca hickiriyorlar ilkte 17 de hissetmiştim 2. De 12 de başladık minik hareketlere şimdi 23 olduk tabi baya çalışmalar yapıyor minigim

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Hıçkırık belirli zaman ya da saatlerde arka arkaya gelen pıt pıt atma şeklinde mesela bizim akşamları oluyor bebekler dış dünya için nefes çalışması yapıyorlar suyu yutunca hickiriyorlar ilkte 17 de hissetmiştim 2. De 12 de başladık minik hareketlere şimdi 23 olduk tabi baya çalışmalar yapıyor minigim
İlk gebelik olunca ben bebek hareketi sanıyordum ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar