Uyumayan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Uyumayan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 916 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan bebek
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy eşim çenesi hiç durmuyor mahluğun🙄 kucağına alıştırma diyor bende dedim napiyim onu bırakıp senimi alayım kucağıma dedim 🫤 zaten 3 5 sene sonra istesem de kucağımda olmuycak büyüyünce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan bende öyleyim canım annem bendeydi 41. Günü gitti kadın sağolsun doğumdan buyana heep yanimdaydi şimdi gitti bocaliyorum çok bayramdan sonra gene gelicek Allah'tan

Şuan bende öyleyim canım annem bendeydi 41. Günü gitti kadın sağolsun doğumdan buyana heep yanimdaydi şimdi gitti bocaliyorum çok bayramdan sonra gene gelicek Allah'tan
Benim annemin hem şekeri hem kemik erimesi var yanımda olsa da elinden gelmedi senin annen yardımcı olabiliyorsa bence bu fırsatı kaçırma beşiğine yatırarak uyutmaya alıştırın sende süt kokusu anne kokusu aldığından annenin bir kaç gün uyutması alışmasını sağlar

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim annemin hem şekeri hem kemik erimesi var yanımda olsa da elinden gelmedi senin annen yardımcı olabiliyorsa bence bu fırsatı kaçırma beşiğine yatırarak uyutmaya alıştırın sende süt kokusu anne kokusu aldığından annenin bir kaç gün uyutması alışmasını sağlar
Kuzum konu ile alakasız annende kemik erimesini tetikleyen şey ne ?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tam ozamanlar uyuyor ben anlamadım şuan o bana bakıyor ben ona bakıyorum memeye almadan uyumuycak ama almiycam bilerek karnı tok

Birşey bildiklerinden değil işte aklı sıra akıl vericek
Peki salladigin zaman filan uyuyor mu

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Naptın canım uyudu mu minik
Uyudu canım ama yanımda 🥺 şimdi girebildim uygulamaya internetten de araştırdım memede uyuyan bebek illa açlık tan değil güvende olduğunu bilmek için yada anne kokusunu almak için meme ister diyor 🥹 ben bu bebişle dışarıda çıkamam hiç süt mskinesi Alican yada biberona sagip dışarıda vericem şimdi yarım saattir eşim bixi bekliyor dışarı cikaricak hanım efendi keyif yapıyor memede

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uyudu canım ama yanımda 🥺 şimdi girebildim uygulamaya internetten de araştırdım memede uyuyan bebek illa açlık tan değil güvende olduğunu bilmek için yada anne kokusunu almak için meme ister diyor 🥹 ben bu bebişle dışarıda çıkamam hiç süt mskinesi Alican yada biberona sagip dışarıda vericem şimdi yarım saattir eşim bixi bekliyor dışarı cikaricak hanım efendi keyif yapıyor memede
Asla öyle düşünme dışarı da da emzirebilirsin emzirme önlüğün yok mu canım . Ben öyle yapıyorum biberon vermemi tavsiye etmem . Ve dışarı çıkınca emin ol uyur😂😂. Hava ona iyi gelir .

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum konu ile alakasız annende kemik erimesini tetikleyen şey ne ?
Peynir yoğurt hiç sevmez yemez süt hiç ağzına sürmez kalsiyum eksikliği tetikledi maalesef

Biberona alışırsa emmeyi bırakır canım

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Peynir yoğurt hiç sevmez yemez süt hiç ağzına sürmez kalsiyum eksikliği tetikledi maalesef

Biberona alışırsa emmeyi bırakır canım
Tedavisi var canım gitti mi doktora onun için .

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar selam kızım 45 günlük oldu ama su 4 5 gündür uykusu yok denecek kadar az memede uyuyor ama yatağına yatırıyorum saniyesinde uyanıyor gece uykusu yok hep memede kalmak istiyor doydugunu düşünüyorum sütum geliyor takibini yaptım altıni asla pis bırakmıyorum gazını çıkartıyor Allah'ım neden böyle anlam veremiyorum ne yapabilirim hep göğsümde uyumak istiyor asla emme dışında kucağa da alistirmadim lavaboya gidemiyorum o derece bıraktığım an kıyamet koparıyor bugün bir lokma birşey yiyemedim siz düşünün bırakıp mutfağa gidemiyorum 🥺
Annelik zor valla

Tüm sayfalar yüklendi.