Uyumayan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Uyumayan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 916 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan bebek
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ya kendi sütünü versen bile biberon tamamen zarar ya süt fazla gelince yada emmeden gelince ister istemez memeyi bırakıyorlar
Ben kaşık biberonla mama vermiştim sarılık olduğunda memeyi bırakır diye korktuğuma amma uğraştırmıştı boğazına kaçıp durmuştu 😬 bi kaç aya da nasıl bıraktırsam diye düşünür dururum 😂🤭

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum o yüzden bende biberon verme yazdım ama kendi bileceği bir şey
Yok canım vermem biberonla zaten birkere denedim sadece😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her bebek aynı değil birtanem kayra da ateş yada ağrı olmadı veremden sonra ayra ya henüz yapılmayacak enfeksiyon kan değeri düşük doktorumuz yükselsin öyle yapacağız dedi bu ayın sonuna doğru yapılır sanırım yada kayra da oldupu gibi 3 aylıkken yapar Kayra da böyleydi enfeksiyon kan değeri düzelene kadar verem aşısını yaptırmadı 3. Ayda düzeldi hemen vurulduk
Yaaa hemşiremiz çok iyi ama bana gecenki iğnesi yapilirken dedi en önemlisi verem aşısı atlatmasi zor olur ateşi çok çıkarsa çocuk hastanesine götür dedi Allah korusun birşey olmasın dedi korktum o yüzden haziranın 26 Sina gün verildi iğne için

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Yaaa hemşiremiz çok iyi ama bana gecenki iğnesi yapilirken dedi en önemlisi verem aşısı atlatmasi zor olur ateşi çok çıkarsa çocuk hastanesine götür dedi Allah korusun birşey olmasın dedi korktum o yüzden haziranın 26 Sina gün verildi iğne için
Ya hazırlık ol dite demiştir ama bizim ailede şuana kadar verem aşısı yüzünden hastanelik olan birini görmedim bakalım ayra da nasıl olacak . Eğer kızının kan değeleri normalsw fazla sorun yaşamazsınız canım

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank

Valla bize uyku yapar ateş yapar dediler keşke uyku yapaydı az da dinlenseydim yok kaldığı yerden devam etti bizim kız 😅

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya hazırlık ol dite demiştir ama bizim ailede şuana kadar verem aşısı yüzünden hastanelik olan birini görmedim bakalım ayra da nasıl olacak . Eğer kızının kan değeleri normalsw fazla sorun yaşamazsınız canım
Yani normal hastaneden yada aile hekiminden değerler düşük falan demediler

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani normal hastaneden yada aile hekiminden değerler düşük falan demediler
Ailr hekimi demiyor zaten ki enfeksiyon kan değerine dikkat eden doktorda çok az . Bizim doktor geçdn muayene için beklerken 4 aylık bebek sadece öksürüyor diye aşısını ertledi . Riske atmayalım çocuğı dedi düşün kayra da da annesi yaparım yapadım ama bu sefer aşırı ağır geçirir aşıyı hastaneliık olur çocuk demişti . Vucudu kaldırmaz kan değerleri diye ki öyleydi kayra zaten baya o dönemlerde kansızlık ile mücadele ediyordu sonra düzeldi şükür

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ailr hekimi demiyor zaten ki enfeksiyon kan değerine dikkat eden doktorda çok az . Bizim doktor geçdn muayene için beklerken 4 aylık bebek sadece öksürüyor diye aşısını ertledi . Riske atmayalım çocuğı dedi düşün kayra da da annesi yaparım yapadım ama bu sefer aşırı ağır geçirir aşıyı hastaneliık olur çocuk demişti . Vucudu kaldırmaz kan değerleri diye ki öyleydi kayra zaten baya o dönemlerde kansızlık ile mücadele ediyordu sonra düzeldi şükür
Canım hastanedede baktılar kan değerlerine kan alındı vallaha kimse birşey söylemedi hatta çocuk doktorumuz kendisi kanı sarılık için almıştı ama kan değerlerinde bakalım dedi değerle ilgini birşey söylemedi herhalde bir düşüklük olsaydı söylerdi diye tahmin ediyorum bu arada kızın kaç kilo şuanda

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım hastanedede baktılar kan değerlerine kan alındı vallaha kimse birşey söylemedi hatta çocuk doktorumuz kendisi kanı sarılık için almıştı ama kan değerlerinde bakalım dedi değerle ilgini birşey söylemedi herhalde bir düşüklük olsaydı söylerdi diye tahmin ediyorum bu arada kızın kaç kilo şuanda
Şuan biliyorum birtanem ama en son nereyse 3 hafta önce gittim 3,800 dü 1 ayda tam 1,100 gram almıştı. Kilo alımı baya iyi dedi doktorumuz.

Bençm kız yoğun bakımda resmen 500 gram vermiştş . Zor toparladım çocupu 😂😂

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuan biliyorum birtanem ama en son nereyse 3 hafta önce gittim 3,800 dü 1 ayda tam 1,100 gram almıştı. Kilo alımı baya iyi dedi doktorumuz.

Bençm kız yoğun bakımda resmen 500 gram vermiştş . Zor toparladım çocupu 😂😂
Maşallah canım nazar degmesin

Tüm sayfalar yüklendi.