Uyumayan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Uyumayan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan varmı
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ya o ıkınma isteği bende de oluyor ama benim sancılarla beraber mide bulantımda çok oluyor ben onu anlamadım mesela şuan da belime sancı giriyor aynı oranda midem de bulanıyor 🤦🏻‍♀️. Senin ki hala yukarı da mı peki
Evet yukarıda geçen haftalarda aşağıda idi rahat uyudum rahat nefes aldım ama bu hafta gene yukarı çıktı yatamıyorum nefes alamıyorum günü yaklaştı ama inmeye meyilli değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet yukarıda geçen haftalarda aşağıda idi rahat uyudum rahat nefes aldım ama bu hafta gene yukarı çıktı yatamıyorum nefes alamıyorum günü yaklaştı ama inmeye meyilli değil
Ahaa senin kız da anormal benimkiler gibi 😂😂. Eşim şimdi gitti . İlginç bie şekilde sancım var ama sanırım üzüntüden kaynaklı 🤦🏻‍♀️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum nasıl oldun sancı filan var mı doktorunla konuştun mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım bugün kalktım ağrım sancım yok birtek yürürken ağrı yapıyor rahme okadar oda normal dedi aile hekimi bugün gidip kan tahlillerimi yaptırdım sezeryan için istiyormuş doktor senden istedilermi canım 4 .5 tüp kan verdim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım bugün kalktım ağrım sancım yok birtek yürürken ağrı yapıyor rahme okadar oda normal dedi aile hekimi bugün gidip kan tahlillerimi yaptırdım sezeryan için istiyormuş doktor senden istedilermi canım 4 .5 tüp kan verdim
Yok canım istemediler benim zaten iki haftada bir kan değerlerime bakıyor doktor cuma yine bakar büyük ihtimalle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar