Uyumayan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Uyumayan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan varmı
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ay o gebelikten sonra geçiyor ya 🤦🏻‍♀️. Benimde öide ağrısı oluyor ara ara . Birde yalancı sancılar şiddetini arttırdı aşırı sık girmeye başladı . Seninde öyledir büyük ihtimalle doğum yakın ondan canım stres yapma . Bende iki gecedir sabah karşı 4.30 da uyanıyorum ama neden uyandığımı bile bilmiyorum bir uyanıyorum karnım semsert
Öyle yoruldum öyle yoruldum misafirim gelicek temizlik hazırlık öldüm bittim şimdi misafir bekliyorum yatarak ama belim ikiye ayrıldı resmen🙄 benimkinin gene hareketleri yavaşladı bazen sert ama eskisi gibi değil çok hareketli bende öyle sancılar giriyor korkuyorum da

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle yoruldum öyle yoruldum misafirim gelicek temizlik hazırlık öldüm bittim şimdi misafir bekliyorum yatarak ama belim ikiye ayrıldı resmen🙄 benimkinin gene hareketleri yavaşladı bazen sert ama eskisi gibi değil çok hareketli bende öyle sancılar giriyor korkuyorum da
Haraketleri normal canım benim minikte öyle bazen sert ama genel olarak yavaş . Birde yormuşsun kendini oda yorulmuştur

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Randevun kaçta kuzum cuma günü benim 10:20 de
Ara randevu yazmış bana saat 15.00 e
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Randevun kaçta kuzum cuma günü benim 10:20 de
Bakalım.hangi güne vericekler 🥺 çok korku ve heyecan var bende nedense sende oylemisin her sorana korktuğumu söylüyorum diyorlar niye korkuyorsun ama kalbim şimdiden deli gibi atmaya başladı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ara randevu yazmış bana saat 15.00 e
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakalım.hangi güne vericekler 🥺 çok korku ve heyecan var bende nedense sende oylemisin her sorana korktuğumu söylüyorum diyorlar niye korkuyorsun ama kalbim şimdiden deli gibi atmaya başladı
Normal canım neyle karşılaşacağını bilmiyorsun ama panik yapma ben bildiğim halde biraz stresim ama tamamen oğlum için yada kızım küvezw girer mi doğumda sorun olur mu gibi endişeler ama bunlar doğuma kadar oluyor emin ol ağlamasını duyduğun an için rahat edecek aana şuan ne desem boş ben stres yapma desem de yapacaksın herkes yapar çok normal ama kendini sakinleştir . Korkma miniği kucağına alacağın anı düşün

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım neyle karşılaşacağını bilmiyorsun ama panik yapma ben bildiğim halde biraz stresim ama tamamen oğlum için yada kızım küvezw girer mi doğumda sorun olur mu gibi endişeler ama bunlar doğuma kadar oluyor emin ol ağlamasını duyduğun an için rahat edecek aana şuan ne desem boş ben stres yapma desem de yapacaksın herkes yapar çok normal ama kendini sakinleştir . Korkma miniği kucağına alacağın anı düşün
Sanki ölüme gidicem öyle Bir korku🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sanki ölüme gidicem öyle Bir korku🥺
O bende de var ama o genel olarak her annede oluyor canım . Ben ya Doğumda bana bir şey olursa ya çocuğuma bir şey olursa psikolojisinden hala çıkamadım 🤦🏻‍♀️. Ve emin ol ne yaparsan yap o psikolojiden doğumdan çıkana kadar kurtulamıyorsun 🥺🥺. Kayra da ben kayranın ağlama sesini duyana kadar kendime gelememiştim sesini duyar duymaz oh be demiştim . Hele de onu işk gördüğm an ah hiç bir şeye değişmem. Bizi aynı odaya aldıklarında ilk kez annem dediğimde boncuk gözlerini açıp bakmıştı ağlamıştım mutluluktan 🥺🥺darısı kızıma inşallah benimle beraber sanada inşallah 🙏🏻

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
O bende de var ama o genel olarak her annede oluyor canım . Ben ya Doğumda bana bir şey olursa ya çocuğuma bir şey olursa psikolojisinden hala çıkamadım 🤦🏻‍♀️. Ve emin ol ne yaparsan yap o psikolojiden doğumdan çıkana kadar kurtulamıyorsun 🥺🥺. Kayra da ben kayranın ağlama sesini duyana kadar kendime gelememiştim sesini duyar duymaz oh be demiştim . Hele de onu işk gördüğm an ah hiç bir şeye değişmem. Bizi aynı odaya aldıklarında ilk kez annem dediğimde boncuk gözlerini açıp bakmıştı ağlamıştım mutluluktan 🥺🥺darısı kızıma inşallah benimle beraber sanada inşallah 🙏🏻
Ayyy inşallah kalpten gitmem o güne kadar ben doktora soyliycem sakinleştirici yapmasını istiycem bakalım yapicakmı doğuma girerken

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar