Uyumayanlar çok acil bı sorum var bakabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanife Şeyan tarafından oluşturulan Uyumayanlar çok acil bı sorum var bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,966 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayanlar çok acil bı sorum var bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan Hanife Şeyan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ruşen kaya

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11+1 haftalık hamileyim eşimle bazı anlaşmazlıklar yüzünden boşanma kararı aldık ve ben bu çocuğa bakabilecegime inanmıyorum kaçıncı haftaya kadar kürtaj yapılıyor bilgisi olan var mı acaba

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11+1 haftalık hamileyim eşimle bazı anlaşmazlıklar yüzünden boşanma kararı aldık ve ben bu çocuğa bakabilecegime inanmıyorum kaçıncı haftaya kadar kürtaj yapılıyor bilgisi olan var mı acaba
10.haftadan sonra olmuyo diye biliyorum sağlık kurumu ile görüşün daha net bilgi verirler babasız çocuk büyütmek zor ama geri dönüşü olmayan bi durum ömür boyu vebalini çekmek de var kolay degil Allah’ın emaneti o

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ne aldır ne aldırma derim edebiyle sewqiyle sayqiyla sıcak bi yuwada büyümesi war birde yaşınız qencse tekrar ewlilik düşünülürse durumu war bu dewrde rabbim korusun eşime bisey olsa asla ewlilik düşünmem neler qörüp duyuyruz. Birde aldır diyip webaline qiremem yawrunun. Bunu sormadnz ama qörüsmü belirttim kusura bakmayın. Eşinizle oturup kiyili köşeli tekrar düşünün sudan sebeplerse boşa yazık etmeyin ewladiniza yuwaniza. Rabbim hakkınzda Hayrlisini wersin insaAllah

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Burda aldır desem bende sorumluluk altında olurum. Zor bir karar o bebek Allah'ım size bir nimeti emanet geldi düştü rahme bereketiyle gelir zorlu sürec olcak

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
İsteyipte kucagi bos kalan dunya para dokup hamile kalamayan var . Daha bir mercimek kadar ve kalbi var insanin yuregi sizlar aldirmaya 😭 2 yil istedik biz Allah ol derse olur . 2 aylik bebegim var . Yatagina yatrdigimda nefes aliyor mu diye kulagimi dayayip dinliyorum 🥺 Rabbim secmis seni anne ol istemiş iyi dusun nolursun . Karnindaki bir mucize . Allah esinle kalplerinizi isindirsin 🤲 sudan bir sebepse bosanma karari tekrar dusunun . Aldirirsin esonlede arayi duzeltirsin Allahin işi ya istersin bu seferde Rabbin vermez . Nolur tekrar dusun canim .

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Yapma evlat katili mi olacaksin bi adam için canın o senin kanın Allah vermiş sana sen de alacakmısın canını senin gibi anne olmak isteyip de olamayan kaç kadın var günahtır yapma güzelim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm canım hakkınızda hayırlısı olsun. İyi düşün dönüşü olmayan bir karar sonra çok pişman olabilirsin. Yasal süre 10 hafta ama haricen yapan drlar var. Kesin aldıracaksan bir an önce gitmen gerekiyor. 12 13 haftalık olduğu zaman kürtaj olmuyor artık bir iğneyle bebeğin kalbini durdurup suni sancı verip doğum yaptırıyorlar. Ve bunu yapan drlar için belli bir hafta süresi yok. 5 6 aylık bebeği bile bu şekilde alan ve aldıranları biliyorum. Çok zor ve kötü bir durum iyi düşün canım.

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Cnn 10.haftadan sonra bir sağlık sorunu yoksa aldırmak yasak su an riske edip merdiven altı yerlere gitme sakın. Iyi düşün esi nde sende allah yardim cin olsun

Tüm sayfalar yüklendi.