Uyumayanlar çok acil bı sorum var bakabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanife Şeyan tarafından oluşturulan Uyumayanlar çok acil bı sorum var bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,959 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayanlar çok acil bı sorum var bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan Hanife Şeyan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ruşen kaya

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim bu cahili bı kendine getirdiniz Allah hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim canlarım aldirmiyorum ben kızım ve bebeğim kendimize bakarız bizi kaybedenler utansın
🥰🥰 Yaa heyecandan tüylerim diken diken oldu çok iyi bir karar verdin Bir kapıyı kapatan Allah bin kapıyı açar dert etme

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11+1 haftalık hamileyim eşimle bazı anlaşmazlıklar yüzünden boşanma kararı aldık ve ben bu çocuğa bakabilecegime inanmıyorum kaçıncı haftaya kadar kürtaj yapılıyor bilgisi olan var mı acaba
Her ne olursa olsun o cana kıyılmaz can alıp can vermek yanlız Allaha mahsustur eşinizle oturup adam akıllı konuşun

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Her ne olursa olsun o cana kıyılmaz can alıp can vermek yanlız Allaha mahsustur eşinizle oturup adam akıllı konuşun
Zaten çok düşünüp vazgeçtim teşekkür ederim yine de ama eşimle düzelecek biseyim yok ben kızım ve bebeğim hayatımıza babasız devam edicez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰🥰 Yaa heyecandan tüylerim diken diken oldu çok iyi bir karar verdin Bir kapıyı kapatan Allah bin kapıyı açar dert etme
İnşallah güzel yürekli insan çok teşekkür ederim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim bu cahili bı kendine getirdiniz Allah hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim canlarım aldirmiyorum ben kızım ve bebeğim kendimize bakarız bizi kaybedenler utansın
Senin adına çok sewindim bi ömür pismanlik nedr bildirmesin rabbim insaAllah hayrlica saqliklica kucaqna alırsın 🤲🤗🤍🌸

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Sonun da bu yorumu gördüm hepsini okurken acaba vazgeçti mi diye merakla okuyordum ki çok şükür vazgeçmişsin Allahım evlatlarini sana bagislasin sizide bir aydinliga çıkarsın hayatinda ki en doğru karar bebeğini getirmek olacak emin ol her anına sukredeceksin iyi ki diye gönlünü ferah tut rabbim elbet bir kapı açar

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
İsteyipte kucagi bos kalan dunya para dokup hamile kalamayan var . Daha bir mercimek kadar ve kalbi var insanin yuregi sizlar aldirmaya 😭 2 yil istedik biz Allah ol derse olur . 2 aylik bebegim var . Yatagina yatrdigimda nefes aliyor mu diye kulagimi dayayip dinliyorum 🥺 Rabbim secmis seni anne ol istemiş iyi dusun nolursun . Karnindaki bir mucize . Allah esinle kalplerinizi isindirsin 🤲 sudan bir sebepse bosanma karari tekrar dusunun . Aldirirsin esonlede arayi duzeltirsin Allahin işi ya istersin bu seferde Rabbin vermez . Nolur tekrar dusun canim .
Çok duygulandım 😞

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle onlar utansın..
Allah hepimizden razı olsun canım.
Çok sevindim.Kucağına alınca herşeyi unutturur onun sevgisi Annesi Evlat Evlat herşey aldığın nefes huzur mutluluk ve en iyi ilaç..
Allah yolunu açık etsin inşaallah doğumun la beraber bütün dertlerin sıkıntıların gider inşallah
Sen doğrudan ayrılma Allah sana yardım eder Canım
Allah a emanet olun

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle onlar utansın..
Allah hepimizden razı olsun canım.
Çok sevindim.Kucağına alınca herşeyi unutturur onun sevgisi Annesi Evlat Evlat herşey aldığın nefes huzur mutluluk ve en iyi ilaç..
Allah yolunu açık etsin inşaallah doğumun la beraber bütün dertlerin sıkıntıların gider inşallah
Sen doğrudan ayrılma Allah sana yardım eder Canım
Allah a emanet olun
Allah razı olsun çok teşekkür ederim hepinize

Sonun da bu yorumu gördüm hepsini okurken acaba vazgeçti mi diye merakla okuyordum ki çok şükür vazgeçmişsin Allahım evlatlarini sana bagislasin sizide bir aydinliga çıkarsın hayatinda ki en doğru karar bebeğini getirmek olacak emin ol her anına sukredeceksin iyi ki diye gönlünü ferah tut rabbim elbet bir kapı açar
İnşallah canım çok teşekkür ederim

Senin adına çok sewindim bi ömür pismanlik nedr bildirmesin rabbim insaAllah hayrlica saqliklica kucaqna alırsın 🤲🤗🤍🌸
Amin canım cümlemizin evladını Rabbim bagislasin insallah

Ruşen kaya

Kayıtlı Üye
rank
Aldırma canım bebeğini bebegi olmayan onca insan istiyolarda olmuyo
Çok şükür bak Allah sana nasip etmiş
Şöyle bi Doğum yaptığını düşün ve bebeğini ozaman canlı canlı öldüreBilir misin
Bebeğini aldırarak aynı şeyi yapıyorsun Şuan o karnı canlı Annesi
Hepimiz imtihan dünyasındayız sen bebeğini aldırıp Bakamı canI düşünüyon
Emin ol bebegin gider Başka bir imtihanin gelir
belki bebeğin dogunca daha güzel olur herşey
Yazık kıyma ona Annesii

Helal olsun be kardeşim ne güzel yazmışsın
Allah evinè yuvana huzur ve sağlık versin
Aynen öyle ağzına sağlık bunu canını alsa Allah kim bilir nasıl bir sorun karşısına cikarir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar