Sorum var Uyumuyan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Uyumuyan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyan bebek
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee
Kızlar ya sabahtan belli ben bu çocuğu uyutamiyorum bu kdr olmaz ya benle aynı durumu yaşıyan var mı ağladım aglicam sabrım kalmadı ne duruyo ne yatiyo halim kalmadi bıktım bıktırdı canımdan parça çok seviyorum ama ben çok yoruldum 4 aydır fikri olan var mı ben bu çocuğu nasıl durdurabilirim inanın hiç iyi deilimmm ,bunaldimmmm

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya sabahtan belli ben bu çocuğu uyutamiyorum bu kdr olmaz ya benle aynı durumu yaşıyan var mı ağladım aglicam sabrım kalmadı ne duruyo ne yatiyo halim kalmadi bıktım bıktırdı canımdan parça çok seviyorum ama ben çok yoruldum 4 aydır fikri olan var mı ben bu çocuğu nasıl durdurabilirim inanın hiç iyi deilimmm ,bunaldimmmm
Cnm Allah yardimcin olsun bende ayni durumdaydim agladigim gunler bile olmustu ama 1 yasimiza girdik son birkaç aydir biraz daha iyiyiz şukur huysuz bebek insani cok yıpratıyor bn dunyadan kopmustum resmen halada kendime tam gelemedim zaman guzelim sadece zaman ve sabir duzeliyor yavaş yavaş

M

Misafir41

Guest
Ben oglumu hergun farkli sekilde uyutuyorum, benimki de huysuz. Bu yontemlerden birkaçı şöyle; omzumda kıçına hafif hafif vurarak, emzrdigim gibi ayagimda hafif hafif sallayarak, bazen sallarken kicina hafif vurarak ve ninni soyleyerek, bazen memeyi bile kabul etmeyince kucagimda hafif sallayarak memeyi agzina zorla verip sallarken evi tavaf ediyorum resmen, bazen omzumda yatirip kicina pispislarken(bu sirada evi gene geziyoruz) kulağına eeee eee diye soyleyerek ( kulaga soylemek neden bilmiyorum cok etkili geliyo), bazen battaniyede sallamak, bazen yanina yatip koluma alip emzirerek ( bazen de ekstra pispisliyorum)... Hergun degisiyor uyku şekli. Bakalim daha neler deneyecegiz 🤔 sanirim en son care babamın dedigi gibi cingene besigi kuracağız evde

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım beniö kolik bebek demek ki senin bebeğin Allah yardımcın olsun daha yenisin canım bende çok ağladım herşeyile doğum yaptım ağladım günlerce göğüs ucum kopmuştu ona ağladım canım acısına çocuk durmuyor yani lohusalık depresyona sokuyorsun kendini sabır bi kaç ay sonra rahatlayacaksın kuzum Allah’ın iziniyle belkş gazı vardır ondan böyledir yoksa bi çocuk açtır yada bi yeri ağrıyordur ya da gazı vardır en son ne zaman banyo yaptırdın canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Gazlı bebek sanırım ben kızımda çok çektim bazıları 3 aydan sonra düzeliyor bazılarıda biraz zaman sonra inşallah seninkide düzelir gazı çıkart yani kaka yapınca rahatlar uyur

Canım benim çok geçmiş olsun gazı vardır açtır ya da bi yeri ağrıyordur miniğin :(

Ah canım beniö kolik bebek demek ki senin bebeğin Allah yardımcın olsun daha yenisin canım bende çok ağladım herşeyile doğum yaptım ağladım günlerce göğüs ucum kopmuştu ona ağladım canım acısına çocuk durmuyor yani lohusalık depresyona sokuyorsun kendini sabır bi kaç ay sonra rahatlayacaksın kuzum Allah’ın iziniyle belkş gazı vardır ondan böyledir yoksa bi çocuk açtır yada bi yeri ağrıyordur ya da gazı vardır en son ne zaman banyo yaptırdın canım
1 gün önce yaptırdım cnm amin kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah yardımcın olsun kuzum bizde aynısıyız ben benden gitmiş bir durumdayım 🥺😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar