Uyumuyooorrr kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mevil tarafından oluşturulan Uyumuyooorrr kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyooorrr kızlar
Konbuyu başlatan Mevil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gözde sevim

Mevil

Kayıtlı Üye
rank
Kolay gelsin öncelikle sabır diliyorum diş çıkarma dönemi olabir mi bebek emmek ister kaşımayla rahatlıyor olabilir
Alt dişleri çıkmaya başladı ama onunla ilgili mi bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gündüz uykusu nasıl peki canım kaç kez uyuyor
Gündüz iki uyku halinde uyuyor biri yarım saat anca sürüyor diğeri de 1 saat kadar

Gündüz uykusu nasıl ve kaç kez uyuyor gün içinde. Birde damaklarıma bak diş çıkarıyor olabilir benim oplum da 6. Ayın sonunda öyleydi 7. Ayda diş çıkardı sonrs rahatladı
Ya dişleri çıkmaya başladı alt iki önceden onunla alakalı diyordum ama çıkmaya başladı hala aynı 2 aydır böyle 24 saatte 6-7 saat uyuyor

Ayne bende senin gibiyim oğlum 6 buçuk aylık hiç uyumuyor 5 dk uyuyor sonra uyanıyor bende anlamadım giti seninkinde kaz sorunu varmi

Benimki de dış çıkardı ama hala ayni

Benimki de dış çıkardı ama hala ayni
Gaz sorunu hiç olmadı doğdu doğalı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
3 kez o da 20 dk uyup kalkıyor hem ses cikartikyor
Aslında uykusu da az kuzum ama swn uyku düzeni sağlamaya çalış sabah en erken 8 de ayakta olsun sonra 12 gibi yatır sonra 6 givi yatır 30 45 dakika uyudun her seferinde. Ama Büyük ihtimalle diş çıkarıyor minik

Alt dişleri çıkmaya başladı ama onunla ilgili mi bilmiyorum

Gündüz iki uyku halinde uyuyor biri yarım saat anca sürüyor diğeri de 1 saat kadar

Ya dişleri çıkmaya başladı alt iki önceden onunla alakalı diyordum ama çıkmaya başladı hala aynı 2 aydır böyle 24 saatte 6-7 saat uyuyor

Gaz sorunu hiç olmadı doğdu doğalı
Baya az uyuypr kuzum ama büyük ihtimalle bşr sıkıntısı var

gözde sevim

Kayıtlı Üye
rank
Aslında uykusu da az kuzum ama swn uyku düzeni sağlamaya çalış sabah en erken 8 de ayakta olsun sonra 12 gibi yatır sonra 6 givi yatır 30 45 dakika uyudun her seferinde. Ama Büyük ihtimalle diş çıkarıyor minik

Baya az uyuypr kuzum ama büyük ihtimalle bşr sıkıntısı var
Cnm saat 12 akşam uyuyir 1bucukta kalkıyor 3 de kalkıyor 4 kalkıyor 6kalkiyor artık uyumuyor saat 10 sabaha kadar 20 uyuyacak sonra saat 3 de öğlen uyuyacak sonra 8 akşam uyuyacak taa 12 tekrar uyutacam hep uyudugunda 20 dk uyup kalkıyor dizide çıkmış bilmiyom

Uykusu var ama bir türlü uyumuyor

Uykusu var ama bir türlü uyumuyor benimki 7 aydır ga sorunu var

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm saat 12 akşam uyuyir 1bucukta kalkıyor 3 de kalkıyor 4 kalkıyor 6kalkiyor artık uyumuyor saat 10 sabaha kadar 20 uyuyacak sonra saat 3 de öğlen uyuyacak sonra 8 akşam uyuyacak taa 12 tekrar uyutacam hep uyudugunda 20 dk uyup kalkıyor dizide çıkmış bilmiyom

Uykusu var ama bir türlü uyumuyor

Uykusu var ama bir türlü uyumuyor benimki 7 aydır ga sorunu var
Yaa acaba ne sorunu var ki minipin 🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 6 buçuk aylık kızım var geceleri sürekli uyanıyor zor uyuyor.. Hatta bazen uyutuyorum 10 dakika sonra tekrar uyanıyor ve emmek istiyor. Emiyor tekrar uyuyor yarım saat sonra yine aynı şekilde ne yapacağımı şaşırdım yardım edin
Al benden de o kadar canım bu nesil bir farklı valla anlamadım gitti 🤦

gözde sevim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa acaba ne sorunu var ki minipin 🥺
Bilmiyom ama hiç uyumuyor şuan 3 aylık hamileyim

Kulağı ağrıyor olabilir benim oğlumun da öyle oldu İlk kulağı akıyordu doktora söylemiştim kulak burun gibi akar normal demişti ilerleyen zamanda kulak enfeksiyonu yapmış çocuk 3 gece hiç uyuyamamaya başladı 😔
Sağlık ocağına götürdüm kulağına baktı temiz dedi

Kulağı ağrıyor olabilir benim oğlumun da öyle oldu İlk kulağı akıyordu doktora söylemiştim kulak burun gibi akar normal demişti ilerleyen zamanda kulak enfeksiyonu yapmış çocuk 3 gece hiç uyuyamamaya başladı 😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 6 buçuk aylık kızım var geceleri sürekli uyanıyor zor uyuyor.. Hatta bazen uyutuyorum 10 dakika sonra tekrar uyanıyor ve emmek istiyor. Emiyor tekrar uyuyor yarım saat sonra yine aynı şekilde ne yapacağımı şaşırdım yardım edin
Ayni.biz bizde 6 ayligiz bizi anlatton resmen bende şaşırmış durumdayim artik😥

gulsahkla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar benim de kızım 19 aylık ve uyumuyo karni tok altı temiz sürekli emmek istiyor ya da ayağımda bile sallasam mırıldaniyo sürekli salıncak da da sallasam aynı şekilde yicem kafayı

Tüm sayfalar yüklendi.