Uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,206 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Sabh 8 de kalktı ve suan saat 22:00olacak nerdeyse bi dakika bile uyumadi hiç neden olabilir ya kafayi yiyeceğim aglamiyorda öyle uyanık gazını cikariyorum tuvaletini yapiyo karnı tok neden böyle ya kaç saat oldu cildiricam 42 günlük

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sabh 8 de kalktı ve suan saat 22:00olacak nerdeyse bi dakika bile uyumadi hiç neden olabilir ya kafayi yiyeceğim aglamiyorda öyle uyanık gazını cikariyorum tuvaletini yapiyo karnı tok neden böyle ya kaç saat oldu cildiricam 42 günlük
Sabah 8 den bu saate kadar uyulmaması normal degil canım 13 14 saat uyanık durmus oluyor daha cok kucuk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yani anlamiyorum neden böyle ya gaz yok bisey yok herseyi normal ama uyumuyor bi türlü yq sadece iki defa uyudu birinde 10 dakika birinde 20. Dakika
Canım sırt canını sureklı cikar benim oglumda basta öyleydi yatırıyom geri uyanıyor 5 dk uyuyor geri uyanıyor en son sırtına vura vura cikardim rahat rahat uyudu belki ondandır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar