Sorum var Uyuyamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ezo tarafından oluşturulan Uyuyamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 448 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuyamiyorum
Konbuyu başlatan ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun inşallah canm ❤️ acaba diş ağrısı mi basladi miniğin
Bilmiyom alttaki dış çıkmış ama üsteki hala oyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğduğundan beri böyle

Doğduğundan beri böyle

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum da diş döneminde hiç uyumazdi vallahi diş çıkarana kadar maf etti beni ya ateşi çıkıyordu ya ishal oluyodu ya kabız oluyodu ayy neler çektirdi bize

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum da diş döneminde hiç uyumazdi vallahi diş çıkarana kadar maf etti beni ya ateşi çıkıyordu ya ishal oluyodu ya kabız oluyodu ayy neler çektirdi bize
Bilmiyom.neyden dolayı gazinyok hasta değil ac değil belki dişle alakalıdır belki yoktur bilmiyom uykusu sadece 20 dk sonra kalkıyor 3 4 saat uyanık kalıyor tekrar 20 dk uyup kalkıyor bende anlamadım 🤦🤷

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
16+2 oldum doktorum sol tarafıma yatmami tavsiye etti kan akışı daha fazla oluyomus , sağ tarafıma yatınca bebeğe bişey olcakmis gibi hissediyorm , sürekli sol tarafa yatmakta da belim ağrıyor bacaklarıma kramp giriyo kalçama kadar serkilajliym diye bacak arama yastkda alamiyorm ne yapmalıyım
evet sola yatmak daha iyi amma herzaman sola yatacaksin diye birsey yok yoruldugun zaman sagada yata bilirsin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
16+2 oldum doktorum sol tarafıma yatmami tavsiye etti kan akışı daha fazla oluyomus , sağ tarafıma yatınca bebeğe bişey olcakmis gibi hissediyorm , sürekli sol tarafa yatmakta da belim ağrıyor bacaklarıma kramp giriyo kalçama kadar serkilajliym diye bacak arama yastkda alamiyorm ne yapmalıyım
Benim doktorum da sağ tarafına yat dedi iki 😄ama ben iki kızimdada hamileyken napsam yatamıyordum soluma dönünce anind uydurdum bu gebelimtede sağımda başka yatamıyorum

Benim doktorum da sağ tarafına yat dedi iki 😄ama ben iki kızimdada hamileyken napsam yatamıyordum soluma dönünce anind uydurdum bu gebelimtede sağımda başka yatamıyorum
Bu sola yatmak daha iyi diyenleri anlamıyorum peygamber efendimiz bile demiş sol tarafta yatmak iyi değil ve bilim insanları bile kanıtlamış sol tarafta yatmak kalbe baskı yapıyor iyi değil sünnettir sağ tarafta yatmak

Tüm sayfalar yüklendi.