Sorum var Uyuyamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ezo tarafından oluşturulan Uyuyamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuyamiyorum
Konbuyu başlatan ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
16+2 oldum doktorum sol tarafıma yatmami tavsiye etti kan akışı daha fazla oluyomus , sağ tarafıma yatınca bebeğe bişey olcakmis gibi hissediyorm , sürekli sol tarafa yatmakta da belim ağrıyor bacaklarıma kramp giriyo kalçama kadar serkilajliym diye bacak arama yastkda alamiyorm ne yapmalıyım
Zaten sol taraf daha iyi ama zorlandigin zamn ara da bir sağda uyu cnm karnın yanına yastık koynkarnin yastığa gelsin korkacak bişey yok cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten sol taraf daha iyi ama zorlandigin zamn ara da bir sağda uyu cnm karnın yanına yastık koynkarnin yastığa gelsin korkacak bişey yok cnm
Bende birazdan 16 haftalık 3 günlük olacam

ezo

Kayıtlı Üye
rank

Aramızda bir gün var ozamn rahim ağrısı cekiyorm bel ağrısı ile bu sıkntı sendede oluyor mu🤷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Siz böyle anlatınca hamileliği özlediğimi hissettim🤩 üçüncüyü mu yapsam 🤭🤭

Aramızda bir gün var ozamn rahim ağrısı cekiyorm bel ağrısı ile bu sıkntı sendede oluyor mu🤷
Canım hamileleik te sıkıntılar bitmez ki vallahi ben o kadar çok çektim ki hele her iki yanımin ağrısından ayakta duramiyodum kaç kere yemeği yarıda bırakıp gelip uzandığımi geçmeyince de agladigimi bilirim🙄mide yanmasını hele en kötüsü oydu kedi tirmaliyodu sanki boğazımı sanki yediğim herşey boğazımda kalmış gibiydi 😔 hangi birini sayayım ki son ayda ellerim ayaklarim bı şişmişti ki fil gibi olmuştum 🤭🤭ne olursa olsun sonucu çok güzel Allah bu duyguyu isteyen herkese nasıp etsin inşallah 🤲❤️ Allah sizlerin de yardımcısı olsun inşallah sağ salim kucağıniza alırsınız bu çektiğiniz acılara değecek inşallah 🤲

Ve üç ay boyunca evimde bı bardak Su bile içmedim herşey kokuyordu sanki ya evime bile giremiyodum evden nefret ediyodum herşey çok kötüydü açtım ama ne yiyeceğimi bilemiyodum bı komşum vardı o yemek getirmese bütün gün aç Susuz bekliyodum öylece 🙄bı gün komşum başka bı şehre hastaneye gitti akşama kadar aç bekledim bı kraker le idare ettim o gelip yemek gönderene kadar

Son düzenleme:

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Uzuldum cnn

Bebeğim uyumuyor 🤦

Bebeğim uyumuyor 🤦

Bebeğim uyumuyor 🤦gözlerim uykusuzluktan kırmızı oldu

Tüm sayfalar yüklendi.