UYUZ HASTALIĞI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan UYUZ HASTALIĞI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,006 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı UYUZ HASTALIĞI
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyi akşamlar kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz.
Başlıkta da yazdığım gibi konumuz uyuz , sabah kalktım oğlum yüzünde kızarıklıklar vardı kaşınıyor du çocuk doktoruna gittik uyuz dedi , nasıl geçer kızlar lütfen detaylıca yazar mısınız. Ne yapıp ne yapmamam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Başlıkta da yazdığım gibi konumuz uyuz , sabah kalktım oğlum yüzünde kızarıklıklar vardı kaşınıyor du çocuk doktoruna gittik uyuz dedi , nasıl geçer kızlar lütfen detaylıca yazar mısınız. Ne yapıp ne yapmamam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim
Çok geçmiş olsun canım Allah yardımcınız olsun çok bulaşıcı çok uzun sürer geçmesi salgın varmış zaten uyarıyorlar sürekli mağazalarda kıyafet denemeyin diye vesaire.Bildiğim kadarıyla vücuda değen bütün giysileri çarşafları kumaşları yüksek sıcaklıkta yıkamak gerekiyor ya da poşete koyup 5 gün hava aldırmamak vücuda da krem veriyorlar düzenli kullanmak lazım

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun mariyam öncelikle doktor ilaç vermiştir diye düşünüyorum onu düzenli kullanım aliyi sıklıkla duşa sok sizde girin . Yattığınız yatak çarşaflarının komple 2 günde bir yıka canım yüksek sıcaklıkta sermeden önce ütülü . Ve evinizde ahşap odundan yapılmış ne varsa güzelce sil deforme olmuş çürümüş olanları mümkünse at çünkü uyuz en çok onlarda oluyor .

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun. İnanın üç gündür psikolojik olarak çökmüştüm , bugün cildiyeye gittik çok şükür uyuz değil ama egzama olmuş, üç aydır ilaç kullanmaktan cildi tahriş olmuş. Üç gündür kullandığım uyuz ilaçları daha çok tahriş etti vücudu dayanamayıp İl Hastanesi'ne cildiyeye götürdük ilaçları çöpe attı , çocuk egzama olmuş uyuz olduğunu kim söyledi dedi, bende dedim ki çocuk doktoru demiş bende ona söyledim çocuk uyuz değil olsa bize de bulaşır dı , yüzünde sadece kızarıklıklar oluştu sıcaktan diye terleyince felan oldu dedim , oda egzema dir o yüzden sıcak onu tetikler dedi çok şükür erkenden farkına vardık ve ilaç lari daha fazla kullanmadık. Böyle işte kızlar dualarınız için Allah razı olsun inşallah

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun. İnanın üç gündür psikolojik olarak çökmüştüm , bugün cildiyeye gittik çok şükür uyuz değil ama egzama olmuş, üç aydır ilaç kullanmaktan cildi tahriş olmuş. Üç gündür kullandığım uyuz ilaçları daha çok tahriş etti vücudu dayanamayıp İl Hastanesi'ne cildiyeye götürdük ilaçları çöpe attı , çocuk egzama olmuş uyuz olduğunu kim söyledi dedi, bende dedim ki çocuk doktoru demiş bende ona söyledim çocuk uyuz değil olsa bize de bulaşır dı , yüzünde sadece kızarıklıklar oluştu sıcaktan diye terleyince felan oldu dedim , oda egzema dir o yüzden sıcak onu tetikler dedi çok şükür erkenden farkına vardık ve ilaç lari daha fazla kullanmadık. Böyle işte kızlar dualarınız için Allah razı olsun inşallah
Ay kıyamam ya çok geçmiş olsun doğru diyorsun aşırı kolay bulaşıyor Allah korusun o uyuz hastalığından, benim ödüm kopuyor başa çıkması çok zor Rabbim şifa versin hasta olanlara Allah düşmanımın başına vermesin.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hay o doktorların keşke bilgisi olmayanların fikride olmasa iyi ki başka doktora götürmüşsün mariyam 🥺

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Permetrin krem ve kükürt karışımı kullanıyoruz biz hala bizede bulasti

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay kıyamam ya çok geçmiş olsun doğru diyorsun aşırı kolay bulaşıyor Allah korusun o uyuz hastalığından, benim ödüm kopuyor başa çıkması çok zor Rabbim şifa versin hasta olanlara Allah düşmanımın başına vermesin.
Ayn canım inanki uyuyamıyordum , nasıl oldu nasıl geçecek kötü bir illet bulaştımi çıkmak bilmiyor, ablamlar üç yıl boyunca uğraşıp durdular, ama çok şükür ki uyuz değilmiş, uyuz ilaçlarını kullandıktan sonra çocuğumun vücudu berbat oldu . Vücudu sadece kızarmıştı Kaşınmıyor du ama o uyuz ilaçlarından sonra kaşınıp durdu tahriş oldu vücudu. Ama Allah'tan bilinçli davranıp hemen başka doktora gittik çok şükür iki gün içinde hiçbir şeyi kalmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hay o doktorların keşke bilgisi olmayanların fikride olmasa iyi ki başka doktora götürmüşsün mariyam 🥺
Öyle gerçekten Ayşem, o çocuk doktorun odasından çıkarken giriş yapan adamdan rica ettim diğer doktora da gösterebilir miyim ben onun uyuz olduğuna inanmıyorum bide doktor doğru düzgün muayene etmedi bile adam izin vermedi. İçim hiç rahat değildi hemen cildiyeye randevu alıp götürdüm nasıl baktı dedi uyuz değil çocuk canım onu da kim söyledi diye . Çok şükür Ali hemen iyileşti, günlük nemlendiriyorum hiçbirseyi yok şimdi

Permetrin krem ve kükürt karışımı kullanıyoruz biz hala bizede bulasti
Canım bizede o ilaçtan verdi ama kullanmadım sadece oğluma iki gün sürdüm oğlum o ilaçlardan sonra daha çok kaşınmaya başladı ve cildi tahriş oldu , doktora götürdüm cildiyeye hemen çok şükür uyuz falan değil dedi egzema olmuş ilaçlarını değiştirdi çok şükür iyi şimdi . O uyuz ilaçlarını da çöpe attık hemen . Bence sizde iyi bir cildiyeye görünün derim

Belki uyuz değildir o doktorlar yalan diyor geçer o sakın krem falan kullanılan mayin özel hastaneye git ya da başka doktor
Aynn canım çok haklısın , bizde öyle yaptık uyuz değil çok şükür, ne yazık ki iki gün oğluma kullandım o ilaçları ama kendim kullanmadım oğlum ilaçlardan sonra daha da kötü oldu hemen başka bir doktora gittik uyuz değil dedi ilaçları değişti geçti çok şükür .

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar