Sorum var Uyuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Uyuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 674 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuz
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım tam üstüne bastın yaklaşık iki hafta önce eşime bulaştı vücudunun her yerinde kırmızı noktalar çıkmıştı ve o kadar kasiniyordu ki adeta kanattı her yerini kız kafasında bile çıkmıştı 🙄eşim gece iki kere kalkıp duş aldı iki gece gözünü kırpmadı durmadan kaşıdi ayy çok kötüydü rabbim kimseye vermesin bu hastalığı hastaneye de ne randevu nede sıra bulduk zaten iki gün sonra geçti 🙄🤲çok geçmiş olsun inşallah geçer hemen ya ama kime sorsak bizde yaşadık dediler ablamın çocukları hep olmuştu doktor uyuz demişti kaşıntı ilacı vermişti canim
Size bulaşmış mıydı Peki canım beraber mi durdunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz odalari ayrirdik yemekte yiyo

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bence temas kurma bişey olmaz canım krem kullanma
Katılıyorum alyaya benim kardeşim de öyleydi hiç bir şekilde temas kurmadık kremde kullanmadık kendisi ilaç kullandı sorunsuz geçti gitti çok şükür

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Evet kendisi ile hiçbir şekilde temas etmiyorum kendisinin durumu kötüye gidiyor o yüzden özele Yatmaya gitti zaten hiçbir yerde Cildiye randevusu yok zaten almıyorlar durumu kötüye gittiği için de özel hastaneye

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evet kendisi ile hiçbir şekilde temas etmiyorum kendisinin durumu kötüye gidiyor o yüzden özele Yatmaya gitti zaten hiçbir yerde Cildiye randevusu yok zaten almıyorlar durumu kötüye gittiği için de özel hastaneye
Benim eşim de öyleydi maf etti vücudunu ama iki günde atlattı şükür 🤲 sizede çok geçmiş olsun canım ya kaşıntı çok kötü bi an önce atlatır inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar