Uzaktan gelen misafir bunu yapti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Uzaktan gelen misafir bunu yapti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,044 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzaktan gelen misafir bunu yapti
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar fikrinize ihtiyacim var bilmiyorum iyi mi yaptim kotu mu siz akil verin memleketten misafirim geldi birinci dereceden akrabam degil didimin didisi derler ya oyle ve bana guvenipte gelmisler ben yatak istiratindeydim yeni cikmistim hasteneden gelirken hic bi sekilde aramadilar durumum nasil diye hamile oldugumu bilmiyorlardi evin karsi sinda otele gelmisler ayip.olmasin diye yemege cagirdim gelmediler caya zorla cagirdik bana küsmüşler evimi acmadim diye ve esim calismiyor benden dolayi ben anlattim durumu ozaman biz sizde kalalim dediler sana bakarim dedi kadin ben evimde rahat olmak isterim dedim anlamadi anliycaniz kendi kendilerini cagirttilar ben bi baktim elinde bavullarla sbh erkenden gelmisler 10 gun kaldilar bize 1 hafta kalip gideceklerini soylediler ama 1 ay kalacaklarmis telde konusurken duydum bi kizim var 6 yasinda benim riskim var ev kira cok kavga ediyorlardi kizim agliyor aliskin degil boyle durumlara yeter kavga olmasin diyor ben stress oluyorum baya boyle devam etti kadinla konustum bak kavganizdan rahatsi oluyoruz yapmayin dedim yine ayni dun de bebegin cinsiyetini ogrendik esim sevincinden soyledi rabbim herkese versin kadinin cocugu olmadi bana pskolojik baski yapiyor zaten bi evlat acisi yasamissim kimseye soyleme bugun hareket ediyor mu degerlerin dusuk bundan sonra cocuk yapma falan sen karisma ozel hayatima dedim yine karisti bana esim bile boyle yapmadi baktim kendi kendimi yiyecem kizim sokakta bagiriyor bu misafirleri istemiyorum kavga ediyorlar diye dun konustum kirmayacak sekilde gittiler sizce iyi mi yaptim kotumu sanki vicdan acabi cekiyorum bizden durumu gayet iyiler yine evin karsisinda oteldeler
Bence en doğrusunu yapmışsınız bunun vicdanla alakası yok öncelik kendimizin ve evlatlarımızın konforu millet kırılır diye diye bizler kendimizi neden tehlikeye atalım ben habersiz gelen misafiri bile çaya kabul etmiyorum ev hali herkes haberini vericem musaitsek gelicek çünkü bende başkalarına öyleyim habersiz kimsenin evine gitmem habersiz sofralarına oturmam.

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bence en doğrusunu yapmışsınız bunun vicdanla alakası yok öncelik kendimizin ve evlatlarımızın konforu millet kırılır diye diye bizler kendimizi neden tehlikeye atalım ben habersiz gelen misafiri bile çaya kabul etmiyorum ev hali herkes haberini vericem musaitsek gelicek çünkü bende başkalarına öyleyim habersiz kimsenin evine gitmem habersiz sofralarına oturmam.
Herkes bizim ki gibi anlayisli olsalar keske

Tüm sayfalar yüklendi.