Sorum var Uzamış sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Uzamış sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,162 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum 😘♥️
Oy canim benim ya kiyamam ben ona kan alma cok zor hic dayanamiyom Oğlum da sarılık 3 aydan fazla sürdü canım cok zor bilirim emmesine ve mama kullanmasina ramen gecmedi su şekerli su batıl ne kadar sey varsa denedik yok beyaz ışıkta yatsin yok sarı tül örtmek olsun ama geçmedi en son tahliller yapildi doğumda cok kan yuttuğu için karaciğer kanı temizlemeye çalışıyor demisti sariligi bu yuzden uzanmıştı kızımda sarılık oldu bir haftada bitti memede 15 dk anca duruyordu ne yaparsam yapayım uyanmiyordu kizim biberonla azina süt sıktım hep oyle kurtuldu oğlum sarılığı olmasina ramen ne gece ne gündüz uyumuyordu Allah yardımcin olsun yavrum en kisa zamanda gecer inşallah 🙏🙏

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
1 saat ara ile emziriyorum canım gece bile her saat başı alarm kurdum 🤦🏻‍♀️ doktor tiroid ve bir laç degerlrrini bakılacak dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmadı ilk 3 gün zaten sonra aniden oldu her sey çocukta 🤦🏻‍♀️

Olmadı ilk 3 gün zaten sonra aniden oldu her sey çocukta 🤦🏻‍♀️

Ya balım diyorum ya saqt başı emziyorum ben hatta sırf o yüzden hiç bir iş yapmıyorum günüm tamamen Kayra yı emzirmekle gidiyor kafam su yönden karışık sarılık olsn çocuk uyur Kayra uyumuyorda nasıl sarılık bu. Annem bile bu kadar emzirmeme karşı sarılık olmasına sasırdı 🤦🏻‍♀️

Banada tiroid ve idearıns bakılacak dedi ne alaka ise sarılık için onlara bskılacakmış
Geçmiş olsun canım inşallah Kayra çabucak atlatır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oy canim benim ya kiyamam ben ona kan alma cok zor hic dayanamiyom Oğlum da sarılık 3 aydan fazla sürdü canım cok zor bilirim emmesine ve mama kullanmasina ramen gecmedi su şekerli su batıl ne kadar sey varsa denedik yok beyaz ışıkta yatsin yok sarı tül örtmek olsun ama geçmedi en son tahliller yapildi doğumda cok kan yuttuğu için karaciğer kanı temizlemeye çalışıyor demisti sariligi bu yuzden uzanmıştı kızımda sarılık oldu bir haftada bitti memede 15 dk anca duruyordu ne yaparsam yapayım uyanmiyordu kizim biberonla azina süt sıktım hep oyle kurtuldu oğlum sarılığı olmasina ramen ne gece ne gündüz uyumuyordu Allah yardımcin olsun yavrum en kisa zamanda gecer inşallah 🙏🙏
Şükür ya bende emdiği halde neden böyle oluyor diye kendimi sucluyordum bu ihtimalle var yani demi doktorum banada sarılık için tiroid ve idrar yolu enfeksiyonu bakılacak dedi bakalım normalde şuan sarılık sınırda değil sınırın baya altında ama işte 15 günlük bebeklerdr 10 un altında düşmesi gerekiyormuş

Geçmiş olsun canım inşallah Kayra çabucak atlatır
İnşallah kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲 benim kızım olmuştu sarılık ama o sürekli uyuyordu ve emziremiyordum bile bı tedavi falan uygulanmadan bir süre sonra kendiliğinden geçti şimdi oğlumda şüphe ediyorum bende uyku aralığı çok uzun ve memede uyuyor çok emmeden uzun uyuduğu için uyandırıyorum memede tekrar uyuyor Allah yardımcımız olsun 🤲
Amin kuzum rabbim hepsine sağlık versin inşallah 🤲🏻 şükür ki tedavisi olsn bir şey rabbim yoklukları ile sınamasın 🤲🏻

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biliyorsunuz 11 gün önce doğum yaptım bebeğim sadece anne sütü ile besleniyor şükür kilosu ve emmesi iyi tek sıkıntımız sarılık geçen hafta ışık tedavisi almıştı. 1 gün yattık ve çıktık bugun tekrardan bakıldı doktor 12 çıkmış cuma günü tekrar gel uzamış sarılık tetkiki yapacağız normlade 15 günlük bebeklerdr sarılık değeri 10un altında olması beklenir dedi. Cuma günü bugun olduğu gibi yine 10 un üstünde çıkarsa uzamış sarılık tetkiki yapılacak bu yapılan araştırma hakkında bilgisi olan annişlet var mı normlade oğlumun sarılık üst sınırı 18.1 şükür şuanlık ışık tedavisi gerekmiyor ama doktor emmesine göre değer yüksek çıkıyor diyor resmen doğduğundan beri sarılık yüzünden hastaneye git gel yapıyoruz bir bilgisi olan var mı?
Kuzummm çok geçmiş olsun Allah'ım şifasını versin minik kayramizin geçer inşallah bozma moralini illa yeni doganlarda oluyo sarılık geçecek Allah'ın izniyle canım sıkma kendini düzelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzummm çok geçmiş olsun Allah'ım şifasını versin minik kayramizin geçer inşallah bozma moralini illa yeni doganlarda oluyo sarılık geçecek Allah'ın izniyle canım sıkma kendini düzelir
İnşallah kuzum inşallah cuma günü uzamış sarılık filan çıkmaz 🤲🏻

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba kızlar biliyorsunuz 11 gün önce doğum yaptım bebeğim sadece anne sütü ile besleniyor şükür kilosu ve emmesi iyi tek sıkıntımız sarılık geçen hafta ışık tedavisi almıştı. 1 gün yattık ve çıktık bugun tekrardan bakıldı doktor 12 çıkmış cuma günü tekrar gel uzamış sarılık tetkiki yapacağız normlade 15 günlük bebeklerdr sarılık değeri 10un altında olması beklenir dedi. Cuma günü bugun olduğu gibi yine 10 un üstünde çıkarsa uzamış sarılık tetkiki yapılacak bu yapılan araştırma hakkında bilgisi olan annişlet var mı normlade oğlumun sarılık üst sınırı 18.1 şükür şuanlık ışık tedavisi gerekmiyor ama doktor emmesine göre değer yüksek çıkıyor diyor resmen doğduğundan beri sarılık yüzünden hastaneye git gel yapıyoruz bir bilgisi olan var mı?
Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim acil şifalar versin dualarım sizinle 🤲

H

Hatice ALTIN

Guest
Merhabalar iki cocuk buhyutmus biri olarak eskilerin tecrubesinden yararlanmis biriyim . soylemek istedim ben iki cocuugumu busekilde yaptim doktora cok ihtiyac duymadim . Bizim buralatda sari yayla cicekleri vardin aktarlarda altin otu denir sari minik tomurcuk tomurcuk bir ottur onu biraz suyla ve icine altin zinetle kaynat sari bir su olur banyo suyuna kat yika iyi yeliyor Ben iki gunde bir yikadim ikinci cocukta doktora bile giymedim Allah sifa versin mik yavrunuza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar