Sorum var Uzamış sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Uzamış sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,156 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım benim geçmiş olsun bence bebeğine sen yetiyorsun sakın kendini üzme olabilir herşey olur biz anneler hemen kendimizi suçlarız senin üzülmemen gerekiyor tedavisi neyse doktorun sana ona göre yol izleyecektir baktın yine aynısını derse başka bir doktora goster bebeğini derim bazen doktorlar surkeli aynı şeyi söyleyip dururlar sen kendini iyi hisset kendi ağzınla demişsin bebeğimin kilosu iyi diye bakamamis olsan yetememis olsan bebeğinin kilosu güzel olmazdı dimi bu yönden düşün birde kendini yıpratma herşeye kulak asma bebeğin iyi olacak ki zaten iyi Maşallah ❤️🤲 bizede haber ver

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
1 saat ara ile emziriyorum canım gece bile her saat başı alarm kurdum 🤦🏻‍♀️ doktor tiroid ve bir laç degerlrrini bakılacak dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmadı ilk 3 gün zaten sonra aniden oldu her sey çocukta 🤦🏻‍♀️

Olmadı ilk 3 gün zaten sonra aniden oldu her sey çocukta 🤦🏻‍♀️

Ya balım diyorum ya saqt başı emziyorum ben hatta sırf o yüzden hiç bir iş yapmıyorum günüm tamamen Kayra yı emzirmekle gidiyor kafam su yönden karışık sarılık olsn çocuk uyur Kayra uyumuyorda nasıl sarılık bu. Annem bile bu kadar emzirmeme karşı sarılık olmasına sasırdı 🤦🏻‍♀️

Banada tiroid ve idearıns bakılacak dedi ne alaka ise sarılık için onlara bskılacakmış
Bizim oğlanların gariplikleri bitmiyor maalesef çiçeğim. Saat başı değilde daha sık 1 yudum bile olsa ver zaten çok yüksek bir değer de kalmamış inşallah o güne kadar düzelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim acil şifalar versin dualarım sizinle 🤲
Allah razı olsun kuzum inşallah cuma günü değrr 10 un altında çıkarda hiç bir şeye gerek kalmaz

Bizim oğlanların gariplikleri bitmiyor maalesef çiçeğim. Saat başı değilde daha sık 1 yudum bile olsa ver zaten çok yüksek bir değer de kalmamış inşallah o güne kadar düzelir
İnşallah kuzum 12 değilfr 10 olsa yine iyi

Tüm sayfalar yüklendi.