Üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde Songül42 tarafından oluşturulan Üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,606 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Üzgünüm
Konbuyu başlatan Songül42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabbim iyilik versin kuzum çok geçmiş olsun Allah'ım şifa versin bende iyiyim canım iyi olmaya çalışıyorum bulantılar vesaire bunada şükür tabiki ❤️❤️🤲🏻😘😘😘🌼
Sağol canım benim Allah razı olsun bende bu üçüncü hamilelik kız farklı demekki canım arabaya binince bulanti ve kusma oluyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim Allah razı olsun bende bu üçüncü hamilelik kız farklı demekki canım arabaya binince bulanti ve kusma oluyor
Allah yardımcın olsun kuzum yanında krakeri eksik etme ben öyle yapıyorum pek faydası yok salatalık iyi geliyor bana ❤️❤️😘

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Gece ağır kanamayla acile gittik maalesef bebeğimin kalbi durmuş kürtaj olmak zorunda kaldık.Allah bu acıyı birdaha yaşatmasın ve kimse yaşamasın o kadar çok bekledik istedikki ama ne yaparsan yap nasıl korunursan korun dikkat edersen et olmayınca olmuyor 😭
Çok geçmiş olsun cidden çok kotu umudunu kaybetme inş olacak kaç düşük oldu bu ilk mi boyle oldun

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Gece ağır kanamayla acile gittik maalesef bebeğimin kalbi durmuş kürtaj olmak zorunda kaldık.Allah bu acıyı birdaha yaşatmasın ve kimse yaşamasın o kadar çok bekledik istedikki ama ne yaparsan yap nasıl korunursan korun dikkat edersen et olmayınca olmuyor 😭
Cnm rabim hiç bir anneyi evladiyla sinamasin gerçekten çok zor bende ilk bebeyimi kaybettim 25 haftalık tim çok zorduu hala bile atlatmiş değilim çok şükür rabim bidaha verdi şimdi 35 haftalihim olamyonca olmuyoo nekadar dikat etsende hep bir şeyler ter godiyoo😟

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Cnm rabim hiç bir anneyi evladiyla sinamasin gerçekten çok zor bende ilk bebeyimi kaybettim 25 haftalık tim çok zorduu hala bile atlatmiş değilim çok şükür rabim bidaha verdi şimdi 35 haftalihim olamyonca olmuyoo nekadar dikat etsende hep bir şeyler ter godiyoo😟
Kuzum seninde basın sgolsun neden kaybettin noldu 🤲🏻🤲🏻😞

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum seninde basın sgolsun neden kaybettin noldu 🤲🏻🤲🏻😞
Sağol cnm Allah razı olsun hafif hafif ağrim vardı ilk gebelik olduğu için anlamaiştim meyersem sancım geliyodu gece birden uyandım ahrim şiddetlenmiş hemen hastaneye gitikk evdeynekn kanama falan yoktu evimizin karşisinda özel hasaten var oraya kadar yürüdüm hastane de dedim bı lavoboya gidiyim baya bı kanama oluştu 4 cim açilmam vardi bebeğimin eşi patlamişti ve bana bebeyimi gösterdiler çok güzeldii Rabbim düşmanimin başina bile vermesin bu acıyı 😓

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah bı daha yaşatmasın canım 🙄🙄 gerçekten çok üzüldüm Evlat acısı çok zor İnşallah tekrardan nasip olur canım benim hayırlısını kimse bilemez

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Basin sağolsun kuzum Rabbim bidaha yaşatmasın Allah'ım sabirlar verisn evladını saglikla hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😘
Sağol cnm Allah razı olsun hafif hafif ağrim vardı ilk gebelik olduğu için anlamaiştim meyersem sancım geliyodu gece birden uyandım ahrim şiddetlenmiş hemen hastaneye gitikk evdeynekn kanama falan yoktu evimizin karşisinda özel hasaten var oraya kadar yürüdüm hastane de dedim bı lavoboya gidiyim baya bı kanama oluştu 4 cim açilmam vardi bebeğimin eşi patlamişti ve bana bebeyimi gösterdiler çok güzeldii Rabbim düşmanimin başina bile vermesin bu acıyı 😓

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar