Üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,548 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Üzgünüm
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Off ya 🥺🥺Allahım sabır versin inşallah 🙏🏻 çok üzüldüm 🥺. İnşallah diğeri sağ Salim hastaneden çıkar yarabbiö diğer evladını annesine babasına bağışlasın 🤲🏻
İnşallah cnm bnm inşallah bizde çok üzüldüm hala da üzgünüz 🥺 inşallah öbür yavru iyi olur anneye umut olur Hülya da toparlanır ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim amin
Okuyan kizlar bildirsin
Bnm 40 daha cikmdi ara ara geliyor gelmzse bn de okuyacağım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah cnm bnm inşallah bizde çok üzüldüm hala da üzgünüz 🥺 inşallah öbür yavru iyi olur anneye umut olur Hülya da toparlanır ya
İnşallah canım benim inşallah allahımo minik bedeni annesine bağışlasın hülya ya dediğin gibi umut olsun inşallah hülya yoksa ikinci hatta 4. Kez aynı acıyı kaldıramaz bundna önceden ikiz gebeliğini kaybetmişti 🥺🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Bnm 40 daha cikmdi ara ara geliyor gelmzse bn de okuyacağım
Tamm kuzum sorun ddgil bende su evleri halldeiyim hemen basina otururrum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Ayy çokk üzüldüm ya 😭 Rabbim sabır versin diğerini bağışlasın 🤲 Rabbim sabır versin 🤲 hülya nasıl toparlayacak off off 😭

Kızlar bugün imkanı olan Adet olmayan kur'an-ı Kerim bilen Türkçe mealinden de olur Ee Hülya'ya ve bebekleri için Kur'an okuyup göndersek okuyan arkadaşlarımız da okudum diye bize bildirse çok çok mutlu oluruz Yasin Olur diğer sureler olur
Bende okurum kuzum🥹

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ayy çokk üzüldüm ya 😭 Rabbim sabır versin diğerini bağışlasın 🤲 Rabbim sabır versin 🤲 hülya nasıl toparlayacak off off 😭

Bende okurum kuzum🥹
Bende onu dünden düşünüyorum bu Hülya nasıl toprlyck yaa aynen Rabbim onu bağışlasın inşallah o zmn Hülya iyi olur onunla ilgilenir 🥺

İnşallah canım benim inşallah allahımo minik bedeni annesine bağışlasın hülya ya dediğin gibi umut olsun inşallah hülya yoksa ikinci hatta 4. Kez aynı acıyı kaldıramaz bundna önceden ikiz gebeliğini kaybetmişti 🥺🥺
Evt ya demişti biliyorum onlar ilaç gibi gelmsti ona 🥺 Allah yardımcısı olsun bir dua bile çok çok önemli ah ne zor yq

Evt ya demişti biliyorum onlar ilaç gibi gelmsti ona 🥺 Allah yardımcısı olsun bir dua bile çok çok önemli ah ne zor yq
Tamm kuzum sorun ddgil bende su evleri halldeiyim hemen basina otururrum
Tm cnm 💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bende onu dünden düşünüyorum bu Hülya nasıl toprlyck yaa aynen Rabbim onu bağışlasın inşallah o zmn Hülya iyi olur onunla ilgilenir 🥺

Tm cnm 💕
Rabbim birinden aldığı ömrü diğerine versin inşallah 🤲 onunla teselli etsin Rabbim 🤲 çok zor 🥹

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Kıyamam ya 😔😔 çok üzgünüm rabbim diyer oğlunu hülyaya bağışlasın hülya oğlu için yasin okurum🤲🏻🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Bende okurum kuzum🥹
Tamm kuzum

Kıyamam ya 😔😔 çok üzgünüm rabbim diyer oğlunu hülyaya bağışlasın hülya oğlu için yasin okurum🤲🏻🤲🏻
Tamm canim

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah diğer bebek tutunur annesine moral olur umut olur dualarımız hülyamızla😢

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar