Üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,482 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Üzgünüm
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Gercekten mi ay kiyamam çok üzüldüm ya başı sağ olsun Rabbim diğerini bağışlar. 😢

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Gercekten mi ay kiyamam çok üzüldüm ya başı sağ olsun Rabbim diğerini bağışlar. 😢
Bizde ya 🥺 amin amin inşallah rabbim Hülyama güç kuvvet bebeğine de şifa versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende merak ediyorum rabbim sabir versin
Bende vAlla aminn

Sağol canım teşekkür ederim inşallah beğenin durumu iyiye gider Rabb'im güç kuvvet versin inşallah ailesine bağışlasın 🥺
Amin amin inşallah rabbim cümlemizin evladını bağışlasın inşallah

Allah yardımcısı olsun. Öncelikle annenin sağlığı nasıl. Allah kimse evlat acısı yaşatmasın. Çok zor bir süreç. Bilgi alırsanız buraya yazın merhaba lütfen
Amin amin inşallah tabiki @Asena.ase ye ya da bna yazarsa deriz hepimiz.dua edelim yeter ameliyatı da sıkıntılıydı ağrıyordu hala

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bizde ya 🥺 amin amin inşallah rabbim Hülyama güç kuvvet bebeğine de şifa versin inşallah

Bende vAlla aminn

Amin amin inşallah rabbim cümlemizin evladını bağışlasın inşallah

Amin amin inşallah tabiki @Asena.ase ye ya da bna yazarsa deriz hepimiz.dua edelim yeter ameliyatı da sıkıntılıydı ağrıyordu hala
Amin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok maalesef 🥺 dün pazartesi yani defin işleri aldı Allah yardım etsin inşallah 🥺 kaç kere yazdysam cevap YK

Yok maalesef yaa
Allahım sabır versin inşallah 🤲🏻 inşallah diğer paşanın durumu iyiyidir allahım hülya ve eşine bağışlasın onu

Tüm sayfalar yüklendi.