Üzgünüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Üzgünüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,480 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Üzgünüm
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Rabb'im inşallah diğer bebeğini ona bağışlasın bunu bende yaşadım üzerinden bi yıl geçti ama halen içimdeki acı tarif edilemz Allah herkesin evladını bağışlasın kimseye evlat acısı göstermesin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabb'im inşallah diğer bebeğini ona bağışlasın bunu bende yaşadım üzerinden bi yıl geçti ama halen içimdeki acı tarif edilemz Allah herkesin evladını bağışlasın kimseye evlat acısı göstermesin
Senin sefaatcin var benimde öyle bnde yaşadım ne zor Allah sana da sabır versin hepsinin yeri çok ayrı gerçekten 🥺 amin amin inşallah rabbim ona güç kuvvet versin inşallah 🤲

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Desem mi demesem mi.bilemedim 🥺 dün akşam Hülya oğlunun birisini kaybetti 🥺 dua edelim öbürü iyi olsun inşallah Hülya toparlansn çok üzgün Allah yardım etsin gerçekten bnde o duyguları yaşadım Allah kimseye yaşatmasın ya 🥺
Allah yardımcısı olsun. Öncelikle annenin sağlığı nasıl. Allah kimse evlat acısı yaşatmasın. Çok zor bir süreç. Bilgi alırsanız buraya yazın merhaba lütfen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar